Alterna مراقبت از مو وگان را با بسته بندی پایدار راه اندازی می کند

دارای فرمول های هدفمند و رایحه های نشاط آور است.

ملیسا مایسل ، دستیار ویرایشگر03.25.21

موی من. بوم من جدیدترین بیان مراقبت از مو Alterna است. این برند پر فروش محصولات مراقبت از مو Henkel گفت: این محصولات پر کاربرد و همه کاره عملکرد روزمره شستشوی مو را به لحظات مهربانی خود تبدیل می کنند.

فرمول های گیاهی این برند با استفاده از بافت های “دگرگون کننده” و مزایای گیاه خاویار گیاهی Vegan گیاهان مراقبت از مو را بالا می برد و ایجاد یک ظاهر زیبا و قابل تنظیم را سرگرم کننده و بدون دردسر می کند.

روز را با ترکیب درخشان برگاموت و عطر یاس آغاز کنید. با استفاده از سی بری و رایحه ماندارین ، نت های تقویت کننده گل و گیاهان را جذب کنید. یا با ترنج تازه ، آهک کلیدی و گریپ فروت دلپذیر که با نعناع نیزه خنک کننده و جوز هندی لطیف در موهای من Alterna مخلوط شده استراحت کنید. بوم من عطر امضا.

موی من. فرمول های بوم من 100٪ وگان هستند ، تمام بطری ها و لوله ها از 50٪ پلاستیک بازیافتی پس از مصرف با پمپ های پیچ خورده و بسته برای تولید ضایعات پلاستیکی ساخته شده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>