Alterna مراقبت از موهای گیاهی پایدار را با رایحه درمانی برای سلامتی اضافه می کند

پاک کننده ها و پاک کننده ها در مواد بازیافتی بسته بندی می شوند ، دارای روغنهای اساسی هستند و برای فرسایش های رنگی بی خطر هستند.

ملیسا مایسل ، دستیار ویرایشگر05.13.21

موی من. بوم من جدیدترین مجموعه در Alterna Haircare است. این محصولات با عملکرد بالا و همه کاره عملکرد روزمره شستن مو را به لحظات سلامتی تبدیل می کنند. مواد پاک کننده و تمیز کننده حاوی فواید گیاه خاویار گیاهی Vegan شامل روغنهای اساسی هستند که فواید آروماتراپی را ارائه می دهند. روز را با ترکیب درخشان برگاموت و عطر یاس آغاز کنید. با استفاده از سی بری و رایحه ماندارین ، نت های تقویت کننده گل و گیاهان را جذب کنید. یا با ترنج تازه ، آهک کلیدی و گریپ فروت دلپذیر که با نعناع خنک کننده و جوز هندی لطیف در موهای من Alterna مخلوط شده استراحت کنید. بوم من عطر امضا.

موی من. فرمول های بوم من 100٪ وگان هستند ، تمام بطری ها و لوله ها از 50٪ پلاستیک بازیافت شده پس از مصرف با پمپ های پیچ خورده و بسته ساخته می شوند تا ضایعات پلاستیکی را به حداقل برسانند. این برای موهای رنگ شده ایمن است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازار رنگ مو ، در ماه مه 2021 از ویژگی های محصولات خانگی و سالن در اینجا بازدید کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>