Air-Scent راه حل های ضدعفونی کننده دست را معرفی می کند

Air-Scent International در حال حاضر این امکان را برای شرکت ها فراهم کرده است تا مارک ضد عفونی کننده دست خود را با رایحه های دلخواه خود راه اندازی کنند.

از طریق عطاری های اصلی این شرکت و بخش تولید عطر در داخل ، شرکت ها اکنون می توانند Air-Scent را انتخاب کنندفرمول های مایع ضد عفونی کننده دست تایید شده توسط FDA با مجموعه ای از رایحه های اثبات شده یا ایجاد یک نوع ترکیب بوی کاملاً سفارشی ، ”این فرصت مناسب را برای شرکت ها و بازاریابان فراهم می کند تا مارک ضد عفونی کننده دست خود را با برچسب خصوصی خود امضا کنند.

اندازه بطری های اندازه پر از بوی هوا از 1 اونس تا 330 گالن جمع می شود ، از جمله: 1 اونس ، 2 اونس ، 4 اونس ، 8 اونس. 16 اونس و 32 اونس بطری ، علاوه بر فله: 1 گالن ، 5 گالن ، 55 درام گالن ، 275 گالن و 330 گالن اندازه توت.

بوی هواپایه های ضدعفونی کننده دست احساس دلپذیری از دست دارند. و بخش رایحه داخلی آن شرکت را قادر می سازد با رایحه ای سریعتر و مقرون به صرفه از سایر شرکتها عطر تولید کند ، که به نوبه خود راه حلهای صرفه جویی در هزینه برای مارک های موجود و توانایی ورود مارک های جدید به بازار ضد عفونی کننده دست بسیار بیشتر را ارائه می دهد. راه مقرون به صرفه

رایحه های ضدعفونی کننده دست موجود شامل سیب ، لیمو تمیز ، خیار ، اسطوخودوس اکالیپتوس و نعناع تازه است. اما با داشتن یک کتابخانه رایحه گسترده ، امکانات رایحه برای استفاده از رایحه و تمایز محصول خصوصی با مارک خصوصی شما نامحدود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>