Admix انتصاب COO برای پیشرفت تولید ، زنجیره تامین و انطباق مقررات

Admix Inc ، تولید کننده جهانی تجهیزات بهداشتی و اختلاط صنعتی ، تام هانسن را به عنوان مدیر عامل منصوب کرده است.

هانسن از طریق اصول ناب و روش های بهبود فرآیند ، نقشی اساسی در پیشبرد تولید ، مونتاژ ، زنجیره تأمین و کارایی انطباق نظارتی شرکت ایفا خواهد کرد.

هانسن با تجربه عملیاتی عمیق و سابقه دستیابی به بازدهی قابل ملاحظه در شرکتهای موفق و مبتکر تأمین کننده و تولیدکننده قرارداد در بخشهای مختلف از جمله صنعتی ، پزشکی ، هوا فضا ، دفاع و فناوری پیشرفته ، به Admix می پیوندد.

مایک ریزو ، مدیر عامل شرکت ادمیکس گفت: “گستردگی تجربه تام در رانندگی یک فرهنگ ناب در ساده سازی فرآیندهای ما در چندین بخش بسیار مهم خواهد بود.” “برتری عملیاتی و استراتژیک نشان داده شده وی در توانایی ما در گسترش ظرفیت و پاسخگویی به تقاضای بیشتر مشتری در بازارهایی که ما خدمت می کنیم ، بسیار مهم خواهد بود.”

اخیراً ، به عنوان معاون رئیس و مدیر کل MC Assembly ، یک بخش SMTC ، یک تولید کننده کلید در دست ، هانسن برنامه های عملیاتی ، ساخت و بهبود مستمر را با تمرکز بر روی تکنیک های بهترین کلاس و روشهای تولید ناب رهبری می کرد. وی در اوایل کار خود ، سمت های ارشد رهبری در NeuroMetrix ، Inc ، KMC Systems ، Inc و Mack Technologies ، Inc را بر عهده داشت. وی دارای مدرک لیسانس علوم مهندسی مکانیک از دانشگاه ماساچوست است.

هانسن اظهار داشت ، “من بعنوان يك توليد كننده قابل احترام در اختلاط مخلوط با جايگاه هاي مختلف در صنايع مختلف ، معتقدم راهكارهاي Admix نقش اساسي در بهبود عمليات اختلاط مشتريان آن دارند. من بسیار خوشحالم که عضوی از یک شرکت کارمندی هستم که در حال حاضر با ارائه محصولات با کیفیت برتر و رضایت عالی مشتری بسیار افتخار می کند. من مشتاقانه منتظر بررسی راه هایی برای سهولت کار ، کاهش ضایعات و ایجاد تغییرات مثبت اضافی در روند شرکت هستم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>