Adaptogenic Trail Mix Toodaloo برای سلامت پوست طراحی شده است

غذاهای مختلفی که از زیبایی حمایت می کنند همچنان در قفسه های فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند زیرا تعداد زیادی از مشتریان به دنبال ترکیب سلامتی و سلامتی در سبک زندگی خود هستند. آخرین موارد مربوط به Toodaloo ، مارک میان وعده ای مستقر در آستین ، TX است که مجموعه جدیدی از مخلوط های دنباله ای سازگار را ارائه داده است.

مخلوط دنباله دار Turning Heads Toodaloo به عنوان ترکیبی کاکائوی جویدنی از بادام خام و جوانه زده ، بادام هندی ، چیپس نارگیل و زغال اخته پوشانده شده در مقوی سازگار با گل هیبیسکوس ، خولان دریایی ، گل رز سفید و گوجی بری پوشانده شده است تا از سلامت پوست و تعادل جامع پشتیبانی کند. این مخلوط ها گیاهی ، گیاهی ، غیر GMO ، فاقد گلوتن ، فاقد لبنیات و فاقد دانه هستند و حاوی صفر قندهای فرآوری شده یا کلزا یا روغن نخل تصفیه شده هستند. هر گونه با گیاهان و غذاهای فوق العاده غذایی مانند reishi ، ashwagandha ، یال شیر و غیره تزریق می شود.

به گفته Toodaloo ، مخلوط های دنباله ای اضافی از آرامش ، تمرکز ذهنی ، سلامت روده و خلق و خو پشتیبانی می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>