ACI و CBC صفحه وب را درباره “Quats” راه اندازی کردند

م Instituteسسه تمیزکاری آمریکا (ACI) ، با مشارکت مرکز شیمی شیمی آمریکا (CBC) شورای شیمی آمریکا ، صفحه وب جدیدی را راه اندازی کرده است که هدف آن درک بهتر مواد ضدعفونی کننده رایج است که به عنوان ترکیبات آمونیم چهارم شناخته می شوند ، که به آنها QAC یا quats نیز گفته می شود.

کواتس گروهی از مواد شیمیایی است که اغلب به عنوان مواد م activeثر در بسیاری از ضد عفونی کننده ها و ضدعفونی کننده های رایج یافت می شود. آنها در از بین بردن باکتری ها ، قارچ ها و ویروس ها از جمله SARS-CoV-2 بسیار موثر هستند. ضد عفونی کننده هایی که از کوات استفاده می کنند ، به درستی بر اساس برچسب های خود استفاده می شوند ، تا حد زیادی به جلوگیری از گسترش یا رشد عوامل بیماری زای مضر کمک می کنند.

در ایالات متحده ، استفاده از کوات در اسپری های ضدعفونی کننده و دستمال مرطوب توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) تحت قانون حشره کش ، قارچ کش و جوندگان کش (FIFRA) تنظیم می شود. برای اینکه کالایی بتواند وضعیت “EPA ثبت شده” را ادعا کند و بنابراین برای توزیع تجاری تأیید شود ، تولید کننده آن باید مجموعه گسترده ای از داده ها را در اختیار EPA قرار دهد که شامل فرمول شیمیایی محصول ، مواد فعال و سایر مواد ، بسته بندی ، برچسب و عناصر متعدد دیگر.

از کوات در برخی از محصولات ضد عفونی کننده موضعی مانند صابون های ضد باکتری و ضد عفونی کننده دست نیز استفاده می شود که به منظور کاهش باکتری های پوست و جلوگیری از عفونت ، بیماری و انتشار میکروب ها است. کوات های استفاده شده در محصولات ساخته شده برای تماس با پوست مانند ضدعفونی کننده های دست توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده تنظیم می شوند.

ناتان سل ، مدیر علوم نظارتی ACI ، گفت: “تمیز کردن ، ضد عفونی کردن و ضد عفونی كردن قسمت مهمی در ایمن نگه داشتن شما ، خانواده و جامعه شماست.” “به همین دلیل نیز مهم است که بدانید چه موادی در این محصولات وجود دارد و مطمئن شوید که از آنها به روشی ایمن استفاده می کنید.”

وی گفت: “صفحه وب جدید ما دیدگاه آگاهانه ، مبتنی بر علم و در عین حال قابل فهم از نحوه استفاده ایمن و م quثر کوات ها در محصولاتی که برای سلامت عمومی ضروری است ، فراهم می کند.”

کمال کی جین ، مدیر اجرایی CBC ، افزود: “CBC عمیقا متعهد به ارائه اطلاعات و آموزش به مردم در مورد استفاده ایمن و موثر از محصولات ضد عفونی کننده است و ما خوشحال شدیم که در این پروژه با ACI همکاری کنیم.” “مردم می توانند و باید احساس اطمینان کنند که ضد عفونی کننده ها ، اگر به طور مناسب استفاده شوند ، به از بین بردن انتشار عوامل بیماری زای مضر مانند SARS-CoV-2 کمک می کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>