ACI وب سایت خود را برای ارتقا Hy بهداشت دست و روشهای تمیز کردن در مدارس راه اندازی می کند

موسسه نظافت آمریکایی (ACI) وب سایت جدیدی را برای مدارس سالم ، ابتکار افراد سالم ، تلاش مشترک ACI و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) برای ارتقا hand بهداشت دست و روش های تمیز کردن به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از شیوع بیماری عفونی در مدارس و کاهش غیبت مربوط به بیماری.

سایت جدید منابعی را برای مربیان ، پرستاران مدارس ، مدیران ، والدین و دانش آموزان فراهم می کند. این سایت همچنین دارای بازی های تعاملی ، خبرنامه سه ماهه ، وبینارهای آموزشی و رسانه های اجتماعی هدفمند است.

ملیسا هاكستاد ، رئیس و مدیرعامل موسسه نظافت آمریكا ، گفت: “پروتكل ها و روشهای تمیز كردن و بهداشت مناسب برای تأمین سلامت جامعه در مدارس كلی حیاتی است.” “طرح” مدارس سالم ، افراد سالم “ابزارهای کاربردی و معنی داری را برای مناطق مدارس سراسر کشور فراهم می کند و این عقیده را تقویت می کند که نظافت باید به صورت روزمره در مرکز و مرکز باشد.”

بعنوان بخشی از ابتکار عمل ، ACI در اواخر این تابستان میزبان یک وبینار با عنوان “حفظ بهداشت دست در طول ذهن برای دوره بازگشت به مدرسه” خواهد بود. در جریان برگزاری این وبینار ، دکتر وینسنت هیل ، رئیس شعبه پیشگیری از بیماری های منتقله از طریق بیماری CDC ، در مورد اهمیت بهداشت مناسب دست و بهترین روش ها برای تمیز کردن و ضد عفونی در مدارس بحث خواهد کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>