ACI هفته ملی تمیزکاری را با # دانستن برچسب مشخص می کند

منبع به مصرف کنندگان کمک می کند تا برچسب های محصول را بهتر درک کنند.

تام برانا ، مدیر تحریریه21/3/29

موسسه نظافت آمریکایی (ACI) با جلب توجه به برچسب های تمیز کردن محصولات با #KnowTheLabel ، هفته ملی نظافت را جشن می گیرد.

طبق آخرین نظرسنجی تمیزکاری ملی ACI ، 92٪ از آمریکایی ها تا حدی یا بسیار مطمئن هستند که محصولات تمیز کننده و محصولات مراقبت از پارچه که استفاده می کنند ایمن و موثر هستند.

با اطمینان بالای مصرف کننده ، جای تعجب نیست که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، 72٪ از آمریکایی ها احساس می کنند دانش خود در مورد تمیز کردن افزایش یافته است. 93٪ ادعا می کنند ضدعفونی کردن و از بین بردن میکروب ها دلیل اصلی تمیز کردن است.

با افزایش دانش افراد در مورد تمیز کردن ، 37٪ از آمریکایی ها می گویند که برای اطلاعاتی که به محصولات تمیز کننده خانگی اعتماد دارند به برچسب محصول مراجعه می کنند. برچسب های تمیز کردن محصول بیش از هر زمان دیگری حاوی اطلاعات است. هر آنچه را که می خواهید در مورد یک محصول بدانید به احتمال زیاد می تواند چاپ شده روی برچسب یا با دنبال کردن لینک یا کد QR برای جزئیات بیشتر بصورت آنلاین پیدا شود.

“هفته ملی نظافت فرصتی برای برجسته سازی تأثیر مهم و مثبت تمیز کردن بر سلامت مردم است.” ملیسا هاكستاد ، رئیس و مدیرعامل ACI گفت. “با تأکید بر تمیز کردن محصولات در طی همه گیری ، به همان اندازه مهم است که مصرف کنندگان بدانند چگونه از این محصولات به طور ایمن و م useثر استفاده کنند.”

ACI اخیراً از منبع “نحوه خواندن برچسب محصول تمیز کننده” رونمایی کرده است که عناصر یک برچسب محصول پاک کننده را به چهار دسته اصلی تقسیم می کند: دستورالعمل ها ، هشدارهای احتیاط ، مواد تشکیل دهنده و دستورالعمل های نگهداری و دفع

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>