یونیوار اهداف جدید پایداری جهانی را برای سال 2025 و بعد از آن اعلام کرد

شرکت Univar Solutions Inc گزارش پایداری 2020 را منتشر کرده است ، که پیشرفت شرکت را در برابر اهداف پایداری آن تا سال 2021 پیگیری می کند ، در حالی که اهداف بلند پروازانه پایداری را تا سال 2025 با اهداف اصلی انتشار تا 2030 در حمایت از تعهد بلند مدت برای دستیابی به صفر خالص معرفی می کند انتشار تا سال 2050.

برای Univar Solutions ، مدیریت خطرات و فرصتهای پیش روی شرکت ، محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیت شرکتی (ESG) برای توانایی سازگاری و رشد آن اساسی است. راه حل های Univar از اولین گزارش پایداری خود که در سال 2008 منتشر شد ، به طور مداوم تعهد خود را نسبت به شفافیت و بهبود مستمر نشان می دهد ، زیرا اولین مجموعه اهداف خود را در سال 2017 تعیین می کند ، و از طریق توافقنامه جهانی سازمان ملل متحد (UNGC) به عنوان بزرگترین طرح پایداری شرکت های جهان شناخته می شود. ) در سال 2018 ، “پیشرفت اقتصاد دایره ای” را به عنوان یک هدف پایداری در سال 2019 تصویب کرد و هدف خود را با تهیه محصولات حیاتی در یک زمان بی سابقه در سال 2020 پیدا کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=EBBHb9LanWg

“هنگامی که ما این سفر را با اهداف پایداری خود تا سال 2021 آغاز کردیم ، در آن زمان ، آنها اهداف اصلی بودند ، اما اکنون که ما عمدتا به این اهداف رسیده ایم و اهداف پایداری خود را تا سال 2025 اعلام کرده ایم ، نمی توانم بیشتر خوشحال باشم پیشرفت ما در حالی که گام دیگری به سوی آینده پایدارتر برداشته ایم ، “گفت دیوید جوکز ، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی. “اکنون که ما فراتر از سال 2025 به اهداف اصلی انتشار آلاینده های خود ادامه می دهیم تا سال 2030 در حمایت از یک تعهد بلند مدت برای دستیابی به انتشار خالص صفر تا سال 2050 ، من خوشحالم که می بینم اقدامات لازم را برای انجام تعهدات خود انجام می دهیم بخشی از UNGC. “

در این گزارش ، دوكس نوشت كه علی رغم چالش های همه گیری ، یونیوار در سفر پایداری خود در سال 2020 پیشرفت چشمگیری داشته است. وی به دستاوردهای زیر اشاره كرد:

· کاهش بیش از 37٪ حوادث ایمنی قابل ضبط از سال 2019 ، در نتیجه امن ترین سال از سال 2016 است.
· بهبود رتبه جهانی آن در شاخص برابری شرکتی بنیاد مبارزات حقوق بشری 2021 با 15 امتیاز دیگر ، به شرکت بالاترین امتیاز ممکن یعنی 100/100 را می دهد.
· کاهش بیش از 40 درصد از تعداد انتشار مواد در سطح جهان از سال 2019.
· ادامه راه اندازی و سرمایه گذاری در سراسر تجارت ما در زمینه فناوری های کم کربن و کم مصرف.

جنیفر مک اینتایر ، مدیر ارشد موقت مردم و فرهنگ گفت: “من به عنوان حامی اجرایی شرکت برای پایداری ، از اینکه رهبری ارشد ما یک برنامه سه ساله را اتخاذ می کنند بسیار هیجان زده شدم که در آن غرامت اجرایی با اهداف پایداری ما از طریق معیارهای ESG مرتبط می شود.” “من همچنین به همان اندازه هیجان زده هستم که می بینم اهداف تنوع ، برابری و شمول خود را از طریق یک محیط کاری محترمانه ، فراگیر و قدرتمند به چشم اندازهای متنوع ، که هم کار صحیحی است و هم مزیت رقابتی برای تجارت ما ، پیش می برد. “

علاوه بر این ، گزارش با افشای شورای استانداردهای حسابداری پایداری (SASB) برای صنایع شیمیایی به روز است و دارای آخرین نسخه از استانداردهای ابتکار گزارشگری جهانی (GRI) است که به اطمینان از افشای مربوطه ، شفاف و جامع کمک می کند ، و خلاصه ای از کمک های مادی به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد (SDG های سازمان ملل) ، برجسته کردن توانایی تجارت مسئولیت پذیر برای ایجاد تأثیر مثبت بر جامعه ، محیط و اقتصاد.

لیام مک کارول ، مدیر پایداری جهانی گفت: “ما یک استراتژی جاه طلبانه تعیین کرده ایم که فراتر از کاهش تأثیرات ما است و در عوض تجارت و زنجیره تأمین ما را به چالش می کشد تا منافع جمعی را برای جهان اطراف خود ایجاد کنیم.” “سفر ما برای دستیابی به اهداف جدید پایداری جهانی تا سال 2025 در همه کارهایی که امروز ، فردا و با هم انجام می دهیم جاسازی خواهد شد زیرا مسئولیت ما بیش از هر چیز این خانه ماست.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>