یاتسن 72.6٪ افزایش درآمد در سال 2020 را تجربه می کند

یاتسن هولدینگ محدود ، پیشرو در بازار زیبایی چین ، نتایج مالی حسابرسی نشده خود را برای سه ماهه چهارم و تمام سال منتهی به 31 دسامبر 2020 به اشتراک گذاشته است.

درآمد کل خالص برای سه ماهه چهارم سال 2020 71.7٪ به 1.96 میلیارد RMB (300.6 میلیون دلار) از 1.14 میلیارد RMB برای سه ماهه چهارم سال 2019 افزایش یافته است. این افزایش در درجه اول مربوط به رشد حجم فروش محصولات زیبایی این شرکت است که توسط افزایش تعداد مشتریان در مدت مشابه.

“ما سه ماهه چهارم سال 2020 را با نتایج مالی خوب به پایان رساندیم. رشد سالم و برتر ما عملکرد قوی در سراسر نمونه کارها مارک تجاری ما را نشان می دهد و جذابیت عمیق محصولات ما در بازار ، موفقیت استراتژی رشد و توانایی ما در اجرای ماهرانه عملیاتی را نشان می دهد. برنامه ، “اظهار نظر Donghao یانگ ، مدیر مالی و مدیر یاتسن.

درآمد کل خالص کل سال 2020 با 72.6٪ افزایش به 5.23 میلیارد RMB (802.0 میلیون دلار) از 3.03 میلیارد RMB در سال قبل رسیده است.

جینفنگ هوانگ ، بنیانگذار ، رئیس و مدیر عامل شرکت یاتسن ، گفت: “ما از ارائه نتایج خوب سه ماهه چهارم و سال تمام هیجان زده هستیم زیرا تلاش های ما برای مقیاس گذاری مارک های خود و باز کردن هم افزایی بین کانال های مختلف فروش ما ، منجر به رشد قدرتمند خط بالا می شود.” “محبوبیت روزافزون مارک های زیبایی چینی وطنی فرصت های بی سابقه ای را در اختیار ما قرار می دهد که از پس موقعیت های خوبی برخوردار هستیم. با خرید چندین مارک تجاری مجزا و همکاری با Sensient Technologies ، ما در حال ارائه مجموعه کاملی از محصولات به مشتریان هستیم. “

در سال 2021 ، یاتسن به گسترش فروشگاه های آنلاین خود با تجربه ادامه خواهد داد. همچنین قصد دارد رژیم های مراقبت از پوست و لوازم آرایشی جدید رنگی متشکل از مجموعه ای کامل از رنگ ها و بافت ها را برای شما ارائه دهد.

برای سه ماهه اول سال 2021 ، این شرکت پیش بینی می کند که کل درآمد خالص آن بین 1.37 میلیارد RMB و 1.42 میلیارد RMB باشد که نشان دهنده رشد سالانه حدود 35٪ تا 40٪ است. این پیش بینی ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی و مقدماتی شرکت در مورد بازار و شرایط عملیاتی است که قابل تغییر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>