گوش کنید ، NYSCC پادکست “علم پشت هنر” را راه اندازی می کند

بخش نیویورک از انجمن شیمی دانان آرایشی پادکست دو بار در هفته ، علم پشت هنر را راه اندازی کرده است. به NYSCC بپیوندید زیرا هر بار پشت صحنه صنعت آرایشی و بهداشتی یک بار مصاحبه می کند. گفتگوهای صریح و بینش منحصر به فردی راجع به علم آرایشی و بهداشتی ، اینکه چگونه آن را حرفه آرزوی خود کرده اید ، بشنوید و نکات و ترفندهایی را از بهترین افراد در این حرفه بیاموزید.

رئیس اجتماعی و ارتباطات رسانه های اجتماعی ماریا سوزا ، به همراه میزبانانش Xylia Ajose و Regina Klimchuk ، با تمام سطوح تخصص از تمام بخشهای صنعت مصاحبه خواهند کرد.

اپیزود برتر شامل “گپ زدن با صندلی NYSCC 2021” با بازی سوزانا فرناندس و “ارزیابی ادراک و جادوی رنگ” با مهدی دومی است. قسمت های آینده مکالمات درباره “مسیر ایجاد عطر” ، “درک آنچه طبیعی است” ، “فرمولاسیون 101” و “آکادمی ، علوم مو ، آنتی اکسیدان ها و پوست” خواهد بود.

این پادکست جدید – جایی که همه انواع حرفه ای دور هم جمع می شوند و علاقه آنها به زیبایی را به شما نشان می دهند – در Spotify و Apple Podcasts گوش دهید. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>