گواهینامه Garnier تبدیل به پرش اسم حیوان دست اموز می شود

گارنیر به طور رسمی تحت برنامه Leaping Bunny توسط Cruelty Free International مورد تأیید قرار گرفته است و این یک جهش قابل توجه برای گارنیر و کل صنعت زیبایی است.

“گارنیر یک مارک جهانی است که برای همه ما آشناست. همکاری با آنها برای کمک به پایان آزمایش حیوانات برای مواد آرایشی و اعلام رسمی آنها در برنامه Cruelty Free International Leaping Bunny یک اتفاق مهم است. ماهها طول کشیده است اما گارنیر هر تأمین کننده و منبع را بررسی کرد و ما از نتایج کاملاً مطمئن هستیم “، میشل تئو ، مدیرعامل شرکت Cruelty Free International گفت.

Leaping Bunny مارک ها را ملزم می کند تا در مورد آزمایش حیوانات ، کل زنجیره تأمین خود ، از جمله کلیه مواد اولیه و مواد منفرد را بررسی کنند. تأیید باید به تمام محصولات نهایی یک مارک داده شود – محصولات یا موارد منفرد را نمی توان جداگانه تأیید کرد.

برای گارنیر این یک مورد اخذ اظهارنامه از بیش از 500 تامین کننده بود که بیش از 3000 ماده مختلف را از سراسر جهان تهیه می کنند. چندین ماه است که Garnier و Cruelty Free International با هم همکاری کرده اند تا این شواهد را تأمین کنند و اطمینان حاصل کنند که هر محصولی در سبد جهانی Garnier می تواند نشان Cruelty Free International Leaping Bunny – علامت جهانی بی رحمی را که به طور جهانی شناخته شده است ، نشان دهد. این فرآیند سختگیرانه اطمینان حاصل می کند که مصرف کنندگان می توانند با اطمینان کامل محصولات گارنیر را بدانند ، زیرا آنها از معیارهای دقیق Leaping Bunny برخوردار هستند.

“گارنیر به جهانی بدون آزمایش حیوانات متعهد شده است. تأیید رسمی توسط Cruelty Free International تحت برنامه Leaping Bunny یک نقطه عطف واقعی است و بخش مهمی از ماموریت Greener Beauty برای داشتن نام تجاری پایدارتر و شفاف تر است.” Adrien Koskas ، رئیس برند جهانی گارنیر اظهار نظر کرد.

همانطور که در هاپی گزارش شده ، این اعلامیه در میان موجی از نوآوری های پایدار ارائه می شود. هر نوآوری زیربنای تعهدات Greener Beauty از نام تجاری است و اکنون همه توسط Cruelty Free International تحت برنامه Leaping Bunny رسما تأیید می شوند:

  • کرم های سرم Garnier Green Labs: فرمول های وگان ، فاقد هرگونه مواد تشکیل دهنده حیوانی ، فاقد پارابن ، روغن های معدنی و رنگ ، و در تاسیساتی ساخته می شود که از طریق انرژی تجدیدپذیر 59٪ تأمین می شوند. به جز پمپ ، در بطری های 100٪ PCR بسته بندی شده است.
  • اکو پدهای قابل استفاده مجدد Garnier SkinActive: پد های زباله ای و پنبه ای صفر برای پاک کردن آرایش
  • داروی کامل گارنیر مخلوط بدون سولفات: با مواد اولیه پایدار مخلوط شده و بدون سولفات ، فتالات ، پارابن ، روغن معدنی ، بنزین ، مواد رنگی و گلوتن فرموله شده و در بطری های 100٪ PCR بسته به پمپ بسته بندی می شود.
  • گارنیر فروکتیس درمان می کند: فرمول ها 94 bi با 96-98 ingredients مواد طبیعی مشتق شده و در بطری های 100 PC PCR بسته بندی می شوند ، به جز کلاه
  • Garnier Fructis Sleek & Shine: بسته بندی شده در بطری های 100٪ PCR ، بجز درپوش و پمپ ها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>