گوانگژو پارک زیبایی را به وو لورئال ، استی لودر احداث می کند

بخشی از برنامه چین برای تشویق توسعه تجارت در منطقه است.

تام برانا ، مدیر تحریریه04.11.21

چین امیدوار است با ساختن یک پارک صنعتی زیبایی و بهداشتی به مساحت 10.22 کیلومتر مربع در منطقه بایون گوانجو ، مرکز استان گوانگدونگ در جنوب چین ، بتواند شرکت های چند ملیتی زیبایی بیشتری را به خود جلب کند.

به گفته دفتر علوم ، صنعت ، تجارت و فناوری اطلاعات منطقه بایون ، این سایت با گردهم آوردن بازیکنان محلی در یک مکان ، هم افزایی ایجاد می کند. ساخت و ساز در اوایل سال جاری آغاز شد. براساس این دفتر ، که یک تیم رهبری را برای ارتقا the صنعت اداره می کند ، این شهر دارای 1،789 شرکت لوازم آرایشی یا حدود 40٪ از کل ملی است. از نوامبر 2020 ، 12 شرکت توافق کردند که حدود 3.5 میلیارد یوان (534 میلیون دلار) برای راه اندازی کارخانه ها در این پارک سرمایه گذاری کنند.

طبق گزارش اداره ملی آمار ، فروش محصولات آرایشی و بهداشتی چین توسط تولید کنندگان عمده و خرده فروشی در سال 2020 به 340 میلیارد یوان رسیده است ، در حالی که این رقم در سال 2010 به 88.9 میلیارد یوان رسیده است. در سطح جهانی ، L’Oréal ، Unilever و Esté Lauder Cos با هم تقریبا 72 میلیارد دلار فروش داشته اند. طبق گفته استاتیستا ، در سال 2020

بر اساس گزارش سالانه 2020 ، فروش L’Oreal در سرزمین اصلی چین 27٪ مشابه و 24.1٪ رشد کرده است. بازار در نیمه دوم به طور قابل توجهی بهبود یافت و در حدود 4٪ در سال رشد کرد که با تقاضای همه کانال برای مارک های انتخابی و تجارت الکترونیکی بسیار پویا تقویت شد. این شرکت افزود ، اورئال چین با رشد دو رقمی در همه بخش ها عملکرد چشمگیری داشته است.

با وجود بیماری همه گیر ، فروش لوازم آرایشی چین انعطاف پذیر بوده است. براساس داده های دولت ، آنها در دو ماه نخست امسال 40.7٪ افزایش یافته و به 55.8 میلیارد یوان رسیده اند. این میزان از فروش کلی خرده فروشی 33.8 درصد بیشتر بود. علاوه بر این ، به عنوان تقاضا برای محصولات آرایشی و بهداشتی در شهرهای سرزمین اصلی درجه دو و سوم گسترش می یابد ، انتظار می رود خرده فروشی لوازم آرایشی در آینده نزدیک شتاب رشد خود را حفظ کند. به گفته ناظران صنعت ، در بخش مراقبت از زیبایی مردان نیز یک دم عقب وجود دارد.

دولت های محلی برای استفاده از تقاضای لوازم آرایشی در این منطقه سرمایه گذاری می کنند. به گزارش South China Post ، مقامات در بایون در حال بررسی سیاست های جدید برای جذب سرمایه گذاری بیشتر و شرکت ها به این منطقه و به طور خاص در پارک صنعتی زیبایی و مراقبت های بهداشتی هستند. چن گووجین ، مدیر انجمن تبلیغات لوازم آرایشی گوانگژو بایون ، گفت تغییرات بعدی در سیاست های بعدی در اواخر سال جاری اعلام می شود.

در همین حال ، دولت استانی گوانگدونگ در ژانویه پیشنهادی را برای تسهیل توسعه با کیفیت بالا در صنعت لوازم آرایشی صادر کرد. این اقدامات شامل تسهیل ساخت پارک های صنعتی مرتبط ، نرخ مالیات ترجیحی و اقدامات برای پرورش مارک های محلی بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>