گزارش های Nu Skin Enterprises نتایج Q1 را ثبت کرد

درآمد این سه ماهه در مقایسه با سال 2020 31 درصد افزایش داشته است.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر05.07.21

شرکت Nu Skin Enterprises اعلام کرد که رکورد درآمد سه ماهه اول سال 2021 677.0 میلیون دلار است که نسبت به سال گذشته 31 درصد افزایش داشته است.

ریچ وود ، مدیر ارشد اجرایی گفت: “ما از شروع قدرتمند 2021 با بالاترین درآمد سه ماهه اول و درآمد هر سهم بسیار خرسند هستیم.” “ابتکارات نوآورانه محصولات زیبایی و سلامتی ما که از مدل تجارت اجتماعی تجارت ما پشتیبانی می کند ، منجر به رشد 34 درصدی مشتری در سال قبل و 22 درصدی رهبران فروش جهانی شد.”

بازارهای غربی همچنان در پیشبرد مدل تجاری تجارت اجتماعی این برند با رشد سه رقمی پیشرو بودند. در شرق ، Nu Skin در ژاپن 14 درصد و در سرزمین اصلی چین نسبتاً متوسط ​​رشد کرد و پیش بینی افزایش استراتژی تجارت اجتماعی و ابزارهای دیجیتال آن را دارد.

وود پیش بینی می کند تقاضای زیادی برای نوآوری در محصولات جدید در نیمه سال جاری ارائه شود. اینها عبارتند از Beauty Focus Collagen + ، که اولین محصول در یک زیبایی جدید از درون خط است و ageLOC Meta ، یک مکمل سلامت متابولیک و معرفی عمده محصول بعدی فارمانکس ما است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>