گزارش های IFF برای فروش Q4 و سال 2020 کامل کاهش یافته است

International Flavors & Fragrances Inc نتایج مالی را برای سه ماهه چهارم و سال تمام منتهی به 31 دسامبر 2020 گزارش کرده است.

فروش خالص گزارش شده برای سه ماهه چهارم بالغ بر 1.27 میلیارد دلار بود که 1٪ کاهش نسبت به 1.28 میلیارد دلار در سال 2019 را نشان می دهد. بر اساس گزارش ، فروش عطر 5٪ به 504.2 میلیون $ یا 3٪ به صورت خنثی ارز افزایش یافته است ، با رشد تقریبا در همه مناطق و بیشتر دسته ها.

عملکرد عالی در عطر مصرف کننده که ناشی از رشد شدید در مراقبت در منزل و شستشوی شخصی است ، بود. Fine Fragrance با هدایت پیروزی های جدید در آمریکای شمالی و اروپا به رشد بازگشت. مواد معطر با رشد دو رقمی در محصولات آرایشی کاملاً محکم بود.

فروش خالص گزارش شده برای کل سال بالغ بر 5.08 میلیارد دلار بود که 1٪ کاهش نسبت به 5.14 میلیارد دلار در سال 2019 بود. بر اساس گزارش ، فروش عطر 2٪ یا 34.9 میلیون دلار افزایش یافته و به 2.0 میلیارد دلار رسیده است.

آندریاس فیبیگ ، رئیس و مدیرعامل IFF گفت: “من خوشحالم که می گویم ما 2020 را به پایان رساندیم و 2021 را با شتاب مثبت در میان ادامه چالش های همه گیری آغاز کردیم.” “این عملکرد گواهی مستقیم بر تنوع نمونه کارها ، ماهیت اساسی محصولات ما و انعطاف پذیری تیم های جهانی ما است. بازگشت ما به رشد فروش خنثی ارز قابل مقایسه در این سه ماه به ما اطمینان می دهد که می توانیم ارزش خلق ارزش زیادی برای سهامداران ما رو به جلو هستند. “

فیبیگ ادامه داد ، “من افتخار می کنم که ما ترکیب تحول آفرین خود را برای تبدیل شدن به یک رهبر جدید صنعت تکمیل کردیم. اکنون کار برای ایجاد ارزش سهامدار با اجرای اهداف اصلی تجارت IFF و تحقق بخشیدن به برنامه های هم افزایی ما واقعاً آغاز می شود. من برای پتانسیل هیجان زده هستم. از شرکت ما به عنوان آینده ما درخشان است و ما از موقعیت خوبی برخوردار هستیم تا فرصتهای پیش رو را برای دستیابی به رشد سودآور برای سالهای آینده به دست آوریم. “

در اوایل این ماه ، IFF ادغام قبلی اعلام شده IFF و DuPont’s Nutrition & Biosciences (N&B) را به اتمام رساند. شرکت ترکیبی تحت عنوان IFF به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>