گروه های تجاری به دنبال توضیح در مورد روند انصراف NYSDEC 1،4-دیوکسان هستند

انستیتوی نظافت آمریکا (ACI) ، انجمن مارک های مصرف کننده (مارک های مصرف کننده) و انجمن کالاهای تجاری و خانگی (HCPA) نظرات خود را در مورد راهنمایی چشم پوشی مربوط به قانونی که میزان آن را محدود می کند به وزارت حفاظت از محیط زیست ایالت نیویورک (NYSDEC) ارائه دادند. از 1،4 دی اکسان که می تواند در محصولات تمیز کننده خانگی فروخته شده یا ارائه شده برای فروش در ایالت نیویورک وجود داشته باشد.

در نظرات ، انجمن ها به طور خاص از NYSDEC خواستند تا برای جلوگیری از ایجاد اختلالات قابل توجه در دسترس بودن محصولات تمیز کننده در نیویورک ، به دلیل مقابله مصرف کنندگان با این بحران بهداشت عمومی ، همه گیر COVID-19 را در جدول زمانی معافیت از نظر بگذارد.

در این نظرات همچنین از NYSDEC خواسته شد که برای فروش اطمینان حاصل کند که دسترسی مصرف کننده به دلیل تولید مرحله در محصولات جدید مختل نمی شود ، مقررات فروش کلی را نیز در نظر بگیرد.

نمایندگان ACI ، Consumer Brands و HCPA نوشتند: “ما از فرصت ارائه نظرات در رابطه با اجرای اساسنامه 1،4-دیوکسان به NYSDEC قدردانی می کنیم و مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با آژانس هستیم.” “ما بر این باوریم که گنجاندن این موارد ، به ویژه اطمینان از دسترسی عمومی مردم به محصولات تمیزکننده در طی همه گیری ، برای اجرای یک قانون تولید حیاتی است.”

1،4-dioxane یک محصول جانبی از فرایند تولید برای تمیز کردن محصولات و مواد شوینده است و یک ماده افزودنی عمدی نیست. شرکت ها همچنان تلاش می کنند تا فرآیندهای تولید را برای از بین بردن مقدار کمیاب در این محصولات کار کنند.


نظرات ارسال شده به NYSDEC را می توانید به طور کامل در اینجا بیابید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>