گارنیر برای کمپین از درو باریمور ضربه می زند

درو باریمور و مارک زیبایی Garnier برای راه اندازی مبارزات جدید با یکدیگر مشارکت کرده و قصد دارند “آخرین وزوز” را برای جدیدترین محصولات مراقبت از موی Whole Blends Sulfate با نام تجاری واقعی ایجاد کنند.

پس از کشف باریمور از طرفداران Whole Blends در اینستاگرام ، گارنیر او را به عنوان یک سفیر برند و یک مدیر خلاق معرفی کرد.

Adrien Koskas ، رئیس برند جهانی برای Garnier ، اظهار داشت: “ما خوشحالیم که از Drew به مارک Garnier استقبال می کنیم. با هم ما در مورد تبلیغات مراقبت از مو ، کتاب قانون را بیرون آورده ایم و یک رویکرد کاملاً جدید ایجاد کرده ایم که امیدواریم با مصرف کنندگان ما ارتباط برقرار کند. مشارکت درو بسیار خارق العاده بوده است ، هم به این دلیل که او واقعاً محصولات را دوست دارد و هم به دلیل سهم خلاقانه ای که در کارزار دارد. “

همکاری نزدیک با تیم گارنیر ، باریمور برای اولین بار در تبلیغات تلویزیونی خود با نام تجاری به خلاقیت کمک کرد و به عنوان چهره مجموعه جدید درمان کامل سولفات Whole Blends خدمت خواهد کرد.

بریمور گفت: “من از تابستان گذشته که از محصولات زیتون استفاده می کردم ، طرفدار Garnier Whole Blends بوده ام ، بنابراین وقتی آنها با ایده ای برای کمک به آنها در راه اندازی مجموعه جدید درمان رایگان سولفات و زیبایی پاک ، به من نزدیک شدند ، من همه در آن حضور داشتم.” این محصولات برای موهای شما شگفت انگیز و مفید هستند ، اما آنچه حتی بهتر این است که این برند کارهای بسیار خوبی برای بازگرداندن و کمک به سبزتر شدن این کره خاکی انجام می دهد ، آنها یک رویکرد کاملاً پایان به پایان برای پایداری دارند ، Greener Beauty ، و با NGO هایی مانند Bee Conservancy محافظت کنید ، از 10 میلیون زنبور عسل محافظت می کنید ، و این برای من واقعاً مهم است. “

این خلاقیت از 15 فوریه 2021 آغاز به کار می کند و شامل تلویزیون ، محتوای دیجیتال و رسانه های اجتماعی است.

مجموعه درمان های رایگان سولفات Garnier’s Whole Blends در سه ترکیب موجود است:

  • گنجینه های عسل درمانی بدون سولفات کامل – این فرمول ، گنجینه های طبیعی عسل اقاقیا و موم عسل با منبع پایدار را در یک دستورالعمل قدرتمند و بدون سولفات مخلوط می کند. درمان 10 در 1 باعث مرطوب سازی ، از بین بردن ، ترمیم و جلوگیری از شکاف انتهای بدن ، وز شدن موها ، تقویت فیبر مو ، بازیابی نرمی ، تغذیه ، محافظت در برابر گرما ، کاهش شکستگی و بهبود قابلیت کنترل می شود. با استفاده از مو ، سلامتی به نظر می رسد و احساس تغذیه فوق العاده می شود ، تا 72 ساعت در برابر آسیب محافظت می شود ، تضمین شده است ، مارک تجاری می گوید.
  • مخلوط کامل روغن نارگیل و کره کاکائو بدون سولفات – این داروی تمیز برای موهای بسیار وز ، به طور ماهرانه ای روغن نارگیل و کره کاکائو با منبع پایدار را در یک دستورالعمل قدرتمند ، غنی کننده و بدون سولفات مخلوط می کند. گارنیر می گوید ، با استفاده از مو ، سالم تر ، نرم تر تا 72 ساعت کنترل وز وز ، تضمین شده است.
  • مخلوط کامل سولفات داروی شاهی و کره کره شی – این داروی حلقه ای و حلقه ای گل Hibiscus و کره Shea با منبع پایدار را در یک دستورالعمل بدون سولفات قدرتمند و کاملاً مغذی ترکیب می کند. مطبوع 5 در 1 می تواند به عنوان پیش شستشو ، شستشوی همزمان ، نرم کننده ، کرم شانه استفاده شود ، داخل آن بماند. گارنیر می گوید ، با استفاده از مو ، تا 72 ساعت تعریف پیچ و تاب ، سالم تر به نظر می رسد.

Whole Blends Sulfate Free Remedy با مواد پایدار مخلوط شده و بدون سولفات ، پارابن ، روغن معدنی ، بنزین ، مواد رنگی و گلوتن مخلوط می شود. این فرمول با عسل کاملاً معامله شده و دارای منبع پایدار ، کره دانه کاکائو ، روغن آرگان و کره قارچ مخلوط می شود.

همچنین ، بطری پلاستیکی ، شامل پمپ ، از 100٪ مواد بازیافتی ساخته شده است و محصولات در تاسیساتی متعهد به پایداری تولید می شوند ، از سال 2005 به ترتیب از 58 و 47٪ از آن در هر واحد مصرف آب کاهش می یابد. .

محصولات Garnier Whole Blends Sulfate Remedy Free در سراسر کشور در فروشگاه های مواد غذایی ، انبوه و داروخانه موجود است و برای اولین بار این برند یک برنامه تضمین بازگشت پول را ارائه می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>