گاتفوسه رئیس جمهور جدید را نام برد – HAPPI

Ségolène Moyrand-Gros تازه 40 ساله شد ، ریاست گروه خانواده Gattefossé را به عهده می گیرد. او نماینده نسل پنجم است و جانشین پدرش ژاک مویران می شود که به مدت 25 سال ریاست گاتفوسه را بر عهده داشت و پیشرفت گروه را تسریع کرد.

این تصمیم فصل جدیدی از تاریخ این گروه را آغاز می کند ، که 140 سال پیش آغاز شده است. در 18 مه 2021 ، هیئت مدیره این تصمیم را که به خوبی آماده شده است ، تصویب کرد.

“پس از سالها به عنوان رئیس Gattefossé ، زمان آن فرا رسیده است که من عقب نشینی کنم. و من با اطمینان و خوش بینی زیادی مشعل خانوادگی را به سگولن تحویل می دهم. او مهارت ها و ویژگی هایی را که فرد می تواند از رئیس جمهور انتظار داشته باشد به اثبات رسانده است و من می دانم که او به خوبی توسط تیم مدیریتی ما پشتیبانی می شود. آنها به همراه ادواردو دو پورگلی ، مدیر ارشد اجرایی ، یک گروه پشت سر هم قوی تشکیل می دهند. صفحه جدیدی به نشانه جوانی و زنانگی برای Gattefossé در حال گشودن است. “

با داشتن مدرک کارشناسی ارشد از دانشکده تجارت بین الملل ESCE و تخصص در بازاریابی صنعتی در IAE Lille ، فرانسه ، پس از چندین دوره کارآموزی در شرکت های بزرگ ، Ségolène در سال 2006 به این گروه پیوست. او حرفه خود را با اخذ مدرک MBA اجرایی در EM Lyon ، فرانسه ، كه باعث شد وی بتواند در سال 2013 به عضو هیئت مدیره گروه درآید ، غنی سازی كرد. او ابتدا مسئولیتی در بازاریابی بین المللی داشت و سپس مدیر ارتباطات گروهی ، دانش عمیقی در مورد شرکت ، محصولات ، مشتریان و تیم های آن. در سال 2019 ، او به کمیته اجرایی مدیریت پیوست و مسئول CSR (مسئولیت اجتماعی شرکت) برای کل گروه است.

Ségolène با قدم گذاشتن در راه پدرش ، بلکه همچنین در مادربزرگ بزرگش Blanche Gattefossé ، که نزدیک به 20 سال ریاست شرکت را بر عهده داشت ، می خواهد اثر خود را در تاریخ شرکت باقی بگذارد ، در حالی که به حرکت قبلی دست یافته است: “من با افتخار ، عزم و اشتیاق فراوان این موقعیت را پذیرفته ام. من آرزو می کنم که داستان موفقیت نوشته شده توسط پیشینیان خود را ادامه دهم ، استعداد و شخصیت آنها باعث شده این شرکت امروز باشد. گاتفوسه هم پتانسیل و هم وسیله ای برای ساختن آینده ای درخشان دارد. همانطور که توسط عنوان ما “مردم نام ما را می سازند” ، عنوان شده ، یک ماجراجویی انسانی است که مشخصه شرکت ماست. آرزوی من برای Gattefossé دستیابی به رشد پایدار و مسئولانه است. “

علیرغم تحولاتی که همه گیرها برای بسیاری از شرکت ها ایجاد کرده است ، گاتفوسه با حمایت از تعهد مشتریان و تیم های خود در سراسر جهان ، موفق به بهبود سطح فعالیت خود شده است. این گروه به مدت دو دهه به طور مداوم در حال رشد بوده و در سال 2020 به گردش مالی 116 میلیون یورویی رسیده است ، که بین دو بازار شرکت ، داروسازی و مراقبت های شخصی کاملا متعادل است.

“ما خوش شانس هستیم که در بازارهای با ثبات و مکمل که در سطح جهانی از بحران در امان مانده اند فعالیت می کنیم. ما معتقدیم که این ثبات و رشد ادامه خواهد داشت و به من و سگولن اجازه می دهد همکاری خود را در بهترین شرایط ممکن برقرار کنیم. 10 سالی که با ژاک کار کردم ثروتمند بوده و باعث افتخار است که این ماجراجویی خانوادگی را با سگولن ادامه دهم. “، ادواردو دو پورگلی ، مدیر ارشد اجرایی گروه می گوید.

Gattefossé پس از عرضه جدیدترین محصولات آرایشی و بهداشتی Elevastin خود در ماه آوریل ، در حال آماده سازی سه محصول برای بازار دارو است. در همان زمان ، این گروه توسعه بین المللی خود را دنبال می کند و در حال ساخت یک سایت تولید جدید در تگزاس است. برای حمایت از توسعه خود ، گاتفوسه قصد دارد تیم های خود را در مقر خود در لیون ، فرانسه و در سطح بین المللی تقویت کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>