کیمبرلی کلارک رابرت لانگ را به عنوان مدیر ارشد تحقیق و توسعه استخدام می کند

مدیر فصلی به پست تازه ایجاد شده از کوکاکولا و P&G می آید.

کریستین اسپوزیتو ، مدیر ویرایشگر03.09.21

شرکت کیمبرلی-کلارک از رابرت لانگ برای نقش تازه ایجاد شده مدیر ارشد تحقیق و توسعه ، که از 15 مارس 2021 ، با مسئولیت جهانی در مورد عملکرد ، تحقیق ، توسعه ، نوآوری و کیفیت شرکت استفاده می شود ، استفاده کرد. لانگ به مایک هسو ، رئیس و مدیرعامل گزارش خواهد داد و در تیم رهبری اجرایی شرکت فعالیت خواهد کرد.

Long بیش از چهار دهه تحقیق و توسعه ، رهبری کیفیت و نوآوری در صنعت کالاهای مصرفی دارد. وی پس از 17 سال حضور در شرکت کوکاکولا به کیمبرلی کلارک پیوست. تجربه لانگ همچنین شامل 25 سال حضور در پروکتر و گمبل است که در آنجا تحقیقات و توسعه مراقبت از زنان را در بازارهای مختلف و همچنین شوینده ها ، مواد آرایشی و قهوه انجام داده است.

کیمبرلی-کلارک مارک های شناخته شده پوشک و بهداشت زنانه مانند هاگیز و کوتکس ، مارک هایی که محصولات مراقبت شخصی شخصی مایع نیز ارائه می دهند ، و دستمال مرطوب برای استفاده شخصی و تمیز کردن من و من.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>