کنگره عطر کنگره برای 117 امین کنگره تجدید اعتبار شد

طبق انجمن خالقین عطر ، مجمع نمایندگان عطر کنگره برای یازدهمین کنگره مجدداً تأیید شد. یک بار دیگر به ریاست نمایندگان بانی واتسون کلمن (D-NJ-12) و باری لودرمیلک (R-GA-11) ، مجمع نمایندگان عطر به عنوان یک بستر دو طرفه برای تعامل در مورد اولویت های موثر بر عطر ، از جمله حضور حیاتی آن در محصولات برای تمیز کردن ، فعالیت می کند. ، ضد عفونی و بهداشت شخصی که برای محافظت از سلامت عمومی در برابر COVID-19 ضروری است.

واتسون کلمن ، نماینده کنگره ، گفت: “محصولات خوشبو برای بسیاری از افراد راحتی ، اطمینان و شادی به همراه می آورد.” “این صنعت تقریباً به 200،000 شغل در سراسر کشور کمک می کند و فقط در نیوجرسی بیش از 10،000 شغل مستقیم دارد. خوشحالم که همچنان هدایت مجمع نمایندگی دو طرفه عطر را به عنوان بستری برای پیشبرد ایجاد مشاغل پردرآمد ، ایمنی محصول و قیمت مناسب و بسیاری از مزایای دیگر رایحه برای رفاه حال ما ادامه می دهم.

لودرمیلک ، نماینده كنگره ، افزود: “صنعت عطر سازی از هر دو اقتصاد قوی آمریكا پشتیبانی و وابسته است.” “من سپاسگزارم که همچنان به عنوان رئیس مجمع نمایندگان عطر کنگره خدمت می کنم و مشتاقانه منتظر همکاری با این صنعت نوآور هستم زیرا ما راه حل هایی را برای بهبود زندگی مردم آمریکا پیش می بریم.”

اولین بار در سال 2018 در کنگره 115 معرفی شد ، در حالی که صنعت عطر همچنان به گسترش ردپای خود ادامه می دهد و کنگره برای رسیدگی به صورتحساب ارتباطات مواد تشکیل دهنده فدرال ، از جمله صورتحساب هایی با تمرکز بر محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات تمیز کننده ، اجرای قانون ایمنی شیمیایی Lautenberg (LCSA) ، رایحه عطر رشد می کند. ، تجارت و موارد دیگر.

در طی کنگره 116 ، سازندگان عطر با همکاری کمیسیون همکاری نزدیک همکاری کردند تا اطمینان حاصل شود که صنعت عطر به عنوان “ضروری” توسط وزارت امنیت داخلی تعیین شده است ، به تولیدکنندگان عطر اجازه می دهد باز بمانند و به تولید ورودی های مهم برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن محصولات ادامه دهند. درخواست بهبود برنامه محافظت از Paycheck ؛ و نمونه هایی از پاسخ صنعت عطر به بیماری همه گیر COVID-19 را منتشر کند.

از طریق مجمع نمایندگان ، Fragrance Creators با دسترسی مستقیم معنی دار به اعضای کنگره و کارکنانی که بر آژانس های اصلی فدرال نظارت می کنند و از قوانین و سیاست هایی که بر صنعت عطر تأثیر می گذارد ، نمایندگی بهتری از منافع اعضای تشکیل دهنده را به دست آورده اند.

فراه ک گفت: “کنگره عطر کنگره نمونه ای از چگونگی همکاری رهبران در راهرو برای پیشبرد سیاست های مبتنی بر علم صحیح و منعکس کننده مزایای رایحه برای سلامت عمومی ، احساسات و سلامتی ، شیمی سبز ، اقتصاد و موارد دیگر است.” احمد ، رئیس و مدیر عامل Fragrance Creators. “برای اعضای ما ، مسئولین صنعت مسئول بودن به معنای نشان دادن و انجام آنچه درست است ، هستیم و ما مشتاقانه ادامه همکاری خود را با نمایندگان خود در کنگره برای پیشبرد سیاست های مفید برای مردم ، عطر و سیارات”.

عضویت متنوع سازندگان عطر در 60 شرکت عضو نشان دهنده عمده تولید عطر در ایالات متحده است. زنجیره ارزش پویای رایحه این انجمن از مشاغل کوچک ، خانوادگی گرفته تا شرکت های چند ملیتی را شامل می شود ، در حالی که همه شرکت ها از فرصت برابر برای شکل دادن به موقعیت های سیاست این صنعت برخوردار هستند. و با شروع بیماری همه گیر COVID-19 ، آگاهی در مورد اهمیت رایحه در محافظت از سلامت عمومی و ارتقا well سطح سلامتی افزایش یافته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>