کنفرانس ویدیویی خیلی زیاد … یا غر زدن؟ – HAPPI

بعضی از ما فقط هرگز خوشحال نیستیم. در گذشته ای نه چندان دور ، بسیاری از مدیران بازرگانی از زیاد بودن سفرهای تجاری شکایت داشتند. خوب ، یک سال از آخرین سفر کاری من و مک کینزی نتایج یک مطالعه در مورد تأثیر بیش از حد کنفرانس ویدیویی منتشر شده است!

طبق یک مقاله فایننشال تایمز ، کنفرانس ویدیویی مزمن به دلیل “اضافه بار غیرکلامی” ، “مقدار بیش از حد نگاه نزدیک از نزدیک” و “افزایش ارزیابی خود از خیره شدن به فیلم از خود” ، ما را تحت فشار بیشتری قرار داده است . و زنان با دیدن خود در ویدئو در تمام طول روز بیشتر از مردان تحت تأثیر قرار می گیرند.

اکنون ، من از شما چیزی نمی دانم ، اما داشتن مجال تعامل با یک همکار از راه دور بسیار بیشتر از مشکلات ناشی از “نگاه نزدیک از نزدیک” است.

هنوز هم ، در تلاش برای “بازگرداندن جرقه و سرمستی تعاملات رو در رو” ، برخی از شرکت های کنفرانس ویدیویی ویژگی های جدیدی مانند پویایی فضایی را ارائه می دهند. به گفته نیویورک تایمز ، دیگران در حال گرفتن نشانه هایی از بازی های نقش آفرینی آنلاین چند نفره (MMORPG) هستند که به کاربران امکان می دهد مستقیماً با محیط پیرامون خود تعامل داشته باشند.

اگرچه هر روز افراد بیشتری علیه واکسن COVID-19 واکسینه می شوند ، اما مک کینزی پیش بینی می کند پس از پایان همه گیری COVID-19 ، کار تقریباً ادامه خواهد داشت. این کار از راه دور قابل تجزیه و تحلیل است که می تواند بدون از دست دادن بهره وری انجام شود و دریافت که حدود 20-25٪ از نیروهای کار در اقتصادهای پیشرفته می توانند از خانه بین سه تا پنج روز در هفته کار کنند. این تقریباً چهار تا پنج برابر کار دورتر از قبل از همه گیری است.

در نتیجه ، این تغییرات می تواند باعث تغییر بزرگی در جغرافیای کار شود زیرا افراد و شرکت ها از شهرهای بزرگ به حومه شهرهای کوچک منتقل می شوند. اثرات احتمالی ضربان دار شامل تورم در سفرهای تجاری ، کاهش هزینه های مصرف کننده در مناطق مترو و کاهش استفاده از حمل و نقل عمومی است. بازاریابان و تأمین کنندگان برجسته ای مانند Procter & Gamble و Brenntag آمریکای شمالی قبلاً اعتراف کرده اند که کار از راه دور بسیار عالی کار کرده است (اینجا را کلیک کنید) و انتظار دارند که پس از افزایش اولیه پس از COVID ، سفرهای تجاری در آینده کاهش یابد.

برای مهمان نوازی و مشاغل نمایشی تجاری که چیزی برای غر زدن است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>