کنفرانس حقوقی و تنظیم کننده اجلاس مجازی PCPC

قیمت گذاری اولیه پرندگان در 16 آوریل پایان می یابد.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر04.15.21

اجلاس مجازی PCPC ، که در تاریخ 11 تا 13 مه برگزار می شود ، بهترین ویژگی ها و عناصر برنامه نویسی نشست سالانه PCPC و کنفرانس قانونی و تنظیم کننده را با هم ترکیب می کند.

قیمت گذاری زودهنگام پرندگان فردا ، 16 آوریل پایان می یابد. همچنین ، به عنوان یک پاداش اضافی ، تا 16 آوریل در اجلاس مجازی PCPC ثبت نام کنید تا شانس خود را برای برنده شدن جعبه هدیه سفارشی کسب کنید. علاوه بر نرخ تخفیف ، به 10 ثبت نام کننده پرندگان خوش شانس مجموعه ای از محصولات آرایشی و بهداشتی محبوب و مراقبت شخصی که توسط شرکت های عضو PCPC عرضه می شود ، دریافت می کنند. برندگان به طور تصادفی انتخاب می شوند و با جزئیات بیشتری با آنها تماس گرفته می شود.

موضوع این نشست برای اعضای PCPC و غیرعضوها ، استقبال از آینده زیبایی با تمرکز بر زیبایی ضروری ، زیبایی پایدار و زیبایی فراگیر است. از سخنرانان ویلیام پی لودر ، پاول پولمن ، اندرو وینستون ، لیزا سان و سایر موارد بشنوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>