کمک های اولیه زیبایی های کالج اخیر را که با بدهی دانشجویی زین شده اند نجات می دهد

لیلی گوردون ، بنیانگذار و مدیرعامل زیبایی First Aid و سفیران FAB AID ، ککه پالمر ، الین ولتروت و مینا هریس از پدیده در Instagram Live به معرفی اولین مجموعه برندگان در طرح بدهی دانشجویی FAB AID در سال 2021 پرداختند.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت لیلی گوردون در Instagram Live.

این برند زیبایی در فوریه سال 2020 ابتکار عمل را برای نجات فارغ التحصیلان دانشگاهی از وزن اغلب وام های دانشجویی اعلام کرد. پس از اهدای 24 برنده باورنکردنی در دسامبر 2020 ، First Aid Beauty این برنامه را با هدف پرداخت 1.5 میلیون دلار وام دانشجویی در سال 2021 گسترش داد. مسابقه 2021 برای 10 سال دوره واجد شرایط بودن برای فارغ التحصیلان دو ساله و چهار ساله را فراهم می کند برنامه های کارشناسی و همچنین موسسات تجاری. به عنوان بخشی از برنامه ، First Aid Beauty برای هر برنده تا 100000 دلار جایزه در نظر می گیرد.

گوردون گفت: “سال گذشته ما تقریبا 1.3 میلیون دلار وام دانشجویی پرداخت كردیم و از شنیدن صحبت های بسیاری از برندگان در مورد چگونگی FAB AID به آنها این فرصت را داده است كه فرصت های جدید بدون بدهی و بدون استرس را دنبال كنند. “ما از اینکه می توانیم این ابتکار عمل را در سال 2021 ادامه دهیم و به این پنج نفر مستحق این فرصت را می دهیم که فصل جدیدی را بدون بار دانشجویان بدهی آغاز کنند ، هیجان زده هستیم. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم FAB AID چگونه زندگی آنها را تغییر داده است! “

برندگان دور اول عبارتند از:

• دانیل (100000 دلار پرداخت شد) – برانکس ، نیویورک: دانیل دختر مهاجران است و اولین شخصی است که در خانواده اش درجه تحصیلات عالی را دریافت می کند. او روزانه یک محقق بالینی در بیمارستان کودکان است و یک تکنسین دارویی روی توزیع واکسن Covid-19 عصرها تمرکز دارد. او می گوید که حذف وام هایش به او امکان می دهد هفت روز در هفته دو کار را متوقف کند و در نهایت به خانواده اش کمک می کند تا خانه ای خریداری کنند.

• Kaylah (47،539 دلار پرداخت شد) – Maple Grove، MN: Kaylah یک عکاس خلاق و بزرگ هنر ناشنوایان است. کیهاله ، دانشجوی نسل اول دانشگاه ، با هدف تغییر در زندگی افراد معلول ، تحصیلات خود را در دانشگاه لیسانس از مینه سوتا می گذراند. وی پس از فارغ التحصیلی در تابستان امسال ، می خواهد حرفه تبلیغات را دنبال کند و نیاز به نمایندگی بیشتر برای افراد معلول را ذکر می کند. این علاقه اوست که به جهانیان نشان دهد یک زن ناشنوا مانند خودش بیش از توانایی در تصدی موقعیت رهبری و تصمیم گیری است.

• جاملانی (52404 دلار پرداخت شد) – یوجین ، اورجینال: جاملانی در یک خانه تنها پدر و مادر در محله ای ناهموار بزرگ شد و ورزش و اشتیاق خود برای شفای دیگران را انگیزه خود برای ادامه تحصیلات عالی دانست. او در حال حاضر به عنوان یک پرستار قلبی ریوی کار می کند ، طرفدار بهبود شرایط کار است ، و به عنوان یک مربی مجازی برای کمک به مردم در بهبود جسمی و روحی کار می کند. او بدون وام دانشجویی امیدوار است بتواند یک صندوق بورس تحصیلی جامعه ایجاد کند و یک خانواده تشکیل دهد.

• شلبی (26720 دلار پرداخت شد) – کمپبل ، کالیفرنیا: شلبی فارغ التحصیل دانشگاه سانتا کلارا و دانشگاه مینه سوتا است ، جایی که وی در آنجا بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی را تحصیل کرده است. او در جستجوی کار تحقیقاتی با تمرکز بر تحقیقات مشارکتی مبتنی بر جامعه است و هدف او این است که به بازآفرینی روایت درمورد داده هایی که اغلب در مورد گروه های حاشیه ای نمایش داده نشده اند ، اشتباه ارائه کند.

برندگان اضافی پاییز امسال اعلام می شوند. طبق FAB ، متعلق به Procter & Gamble ، برنامه ها تا 15 ژوئیه 2021 باز هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>