کمپین حامیان بازو و چکش “ساعت شما ، قدرت او”

60،000 دلار برای حمایت از لباس غیرانتفاعی بین المللی برای موفقیت اهدا می کند.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر03.11.21

https://www.youtube.com/watch؟v=P9_OiaerU0I

به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی زن ، لباسشویی Arm & Hammer حامی مالی شما ، ساعت قدرت او ، یک کمپین جهانی توسط سازمان غیرانتفاعی بین المللی لباس برای موفقیت است. در مبارزات انتخاباتی 2021 زنان پیشگام در سمت های رهبری تجلیل می شوند زیرا اکنون برای کمک به توانمندی 5.3 میلیون زن بیکار ، بیشتر به الهام و راهنمایی نیاز است.

لباس برای موفقیت یک سازمان غیرانتفاعی بین المللی است که به جشن گرفتن و کمک به زنانی اختصاص دارد ، که بسیاری از آنها با کم کاری ، بیکاری مزمن یا مشکل اقتصادی روبرو هستند. برای این زنان ، لباس برای موفقیت منابعی را برای موفقیت در این مدت بی سابقه فراهم می کند.

لباسشویی Arm & Hammer 60،000 دلار برای حمایت از این كمپین اهدا می كند و زنان را به شركت و تعهد متعهد می كند ، كه از افراد می خواهد معادل یك ساعت حقوق و دستمزد كمك كنند تا به زنان بی خانمان شده در اثر بیماری همه گیر اطمینان حاصل شود كه ثبات اقتصادی آنها را تضمین می كند. پول جمع آوری شده به “لباس برای موفقیت” کمک می کند تا زنان بتوانند به برنامه هایی دسترسی پیدا کنند که تمرکز آنها بر پشتیبانی از کار ، آموزش سواد مالی ، بهداشت و سلامتی و ورود به یک شبکه حرفه ای و جامعه امن است.

جوآن لساکا گفت: “ما از حمایت مالی کمپین امسال” ساعت شما ، قدرت او “و حمایت از لباس برای موفقیت در حالی که آنها همچنان از زنان تجلیل می کنند و راهنمایی و منابع الهام بخشی برای کمک به آنها برای موفقیت حتی در این زمان دشوار ، ارائه می دهیم ،” مدیر برند لباسشویی Arm & Hammer. “زنان با چالشهای اقتصادی و شغلی عمده ای روبرو هستند ، به همین دلیل لباسشویی Arm & Hammer دیگران را تشویق می کند تا تجربیات قدرتمند خود را برای کمک به اتحاد زنان و جلو بردن آنها به اشتراک بگذارند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>