کمپانی Revlon’s Creme Of Nature کمپین مراقبت از مو # ShineDiversity را راه اندازی می کند

مارک Legacy مراقبت از مو Creme of Nature از کمپین #ShineD متفاوت و طراحی بسته بندی جدید Creme of Nature با روغن آرگان از مراکش رونمایی کرده است.

Creme of Nature محصولات مراقبت از مو و حالت دهنده را با روغن ارگان معتبر ارگانیک از مراکش تزریق می کند و باعث تهویه و تغذیه شدید می شود. خط تولید همچنان با همان مواد سازش ناپذیر مانند فاقد سولفات ، روغن معدنی ، نفت خیز – و اکنون دارای ظاهری مدرن ، همراه با فرمول اصلی آن است.

https://www.youtube.com/watch؟v=h8Og7WNmHXI

“طی 10 سال گذشته ، مجموعه Argan Oil ما از مراکش یکی از عناصر اصلی رژیم های غذایی و” گیاهان دارویی “مصرف کنندگان برای دستیابی به موهای سالم و براق بوده است. امروز با تمرکز زیاد بر روی زنان سیاه پوست ، بهترین و مناسب ترین زمان برای ماست که می توانیم کمپین #ShineD متفاوت را جشن بگیریم ، جشنی برای تجدید و تمدید این مجموعه امضا و طول عمر آن در فضای مراقبت از مو. همراه با تأکید بر “چهره های پنهان” که به طور متفاوتی در مشاغل و جامعه متبوع خود می درخشند. “

کمپین # ShineD متفاوت تابستان امسال و با برجسته کردن افراد ، در سراسر سیستم عامل های مختلف ، جشن گرفته می شود و در حال رشد ستاره های جامعه خود هستند. این مجموعه شامل یک سری فعالیت های تجربی و دیجیتالی است که شامل رونمایی از نقاشی دیواری # ShineDiffe است که توسط هنرمند تجسمی Erica Chisolm نقاشی شده است. نقاشی دیواری #ShineD Different Chisholm واقع در Cabbagetown تاریخی آتلانتا (727 Wylie St. SE) ، معروف به نقاشی های دیواری زیبا ، ادای احترامی ایستاده به زن پویایی است که در طول مبارزات انتخاب شده است.

علاوه بر این ، این کمپین شامل یک سری فیلم های ویروسی است که سفر شخصی و جسورانه هر یک از تأثیرگذاران را به عنوان یک خالق برجسته می کند. این مجموعه در تمام رسانه های اجتماعی Creme of Nature یعنی فیس بوک ، اینستاگرام و یوتیوب و سایر سیستم عامل های شخص ثالث پخش خواهد شد.

“امروز ، ما متفاوت می درخشیم. ما با تلاش های متعدد غنی سازی در جامعه درخشش مختلفی داریم. مانند برنامه بورس تحصیلی “میراث به رهبری” HBCU. ما در قفسه های خرده فروشان و در هسته اصلی متفاوت درخشیده ایم. متعهد به درخشش و سالم نگه داشتن موهای مصرف کنندگان خود هستیم. “ویلیامز اضافه کرد. ظاهر جدید در کل مجموعه روغن طبیعی آرگان از مجموعه مراکش منعکس می شود و جوهر نام تجاری را دوباره تصور می کند.

افراد مشهور برجسته عبارتند از: نوازنده موسیقی جاز اشلی کیکو (نیویورک ، نیویورک) ، نقاش دیواری اریکا چیزولم (آتلانتا ، جی جی ای) ، محقق دریایی Alannah Vellacott (ناسائو ، باهاما) ، نوازنده چنگ Madison Calley (لس آنجلس ، کالیفرنیا) ، تأثیرگذار یوگا Faith Hunter (واشنگتن) ، دی سی) و کارآفرین زیبایی ملیسا هیببرت (لس آنجلس ، کالیفرنیا).

Creme of Nature با روغن آرگان برنده جایزه از مجموعه مراکش دارای 15 محصول نگهدارنده و یک ظاهر طراحی شده از شامپو و نرم کننده ها گرفته تا آرایش دهنده ها است. طراحی بسته بندی جدید از ماه جاری در سراسر کشور برای خرده فروشان ارائه می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>