کلوراکس یک میلیون دلار به کلینیک کلیولند برای صندوق تحقیقات بهداشت عمومی کمک مالی می کند

در کل بیماری COVID-19 ، کلینیک Cleveland و شرکت Clorox در زمینه اقدامات بهداشتی و ایمنی برای محدود کردن شیوع ویروس در زندگی روزمره و محل کار همکاری کرده اند. اکنون ، این دو سازمان با تاسیس صندوق تحقیقات بهداشت عمومی Clorox این تعهد را یک گام فراتر می برند. این صندوق با کمک یک میلیون دلار از طرف Clorox ، در تحقیقات ایده های نوین تحقیقاتی کلینیک کلیولند ، پیشرفت فرصت های جدید آموزش و آموزش و ایجاد نوآوری های امیدوارکننده در زمینه بهداشت و درمان بیشتر خواهد بود.

اهداف صندوق تحقیقات بهداشت عمومی کلوروکس شامل آغاز فناوری امیدوار کننده سلامت ، بررسی رویکردهای جدید تحقیق و طراحی راه حل های مراقبت های بهداشتی است. در ابتدا ، این سازمانها تحقیق و کشف متمرکز بر ویروس COVID-19 را در اولویت قرار می دهند.

تحقیقات پشتیبانی شده توسط صندوق توسعه پاک کننده های مبارزه با ویروس و سایر محصولات بهداشتی و ایمنی را همراه با اقدامات و پروتکل ها به اطلاع فردا می رساند.

سرپیل ارزروم ، دکتر ارشد تحقیقات و افسر دانشگاهی در کلینیک کلیولند ، گفت: “تحقیقات برای درک بهتر این بیماری همه گیر از اهمیت حیاتی برخوردار است و در مواردی که بودجه فوری تفاوت اساسی ایجاد می کند.” “بودجه Clorox به ما این امکان را می دهد که کارهای بیشتری انجام دهیم و تأثیر گسترده و معنی داری بر کشف و نوآوری های COVID-19 و بسیاری دیگر از تهدیدهای بهداشت عمومی در آینده داشته باشیم.”

اد هوبر ، معاون رشد استراتژیک و مدیر ارشد پایداری در شرکت کلوراکس ، گفت: “ما به عنوان یک شرکت بهداشت و سلامت ، افتخار می کنیم که کار خود را با کلینیک کلیولند در حمایت از بهداشت عمومی گسترش می دهیم.” “مهم است که ما به پیشرفت تحقیقات و توسعه نوآوری های مبتنی بر علم با کلینیک Cleveland برای کمک به مبارزه با COVID-19 و کمک به ما در آمادگی بهتر در آینده ادامه دهیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>