کرم دست همبستگی L’Occitane Launches

برای سالها ، بنیاد L’Occitane با تمرکز بر چهار رکن – سواد ، اعتبار خرد ، کارآفرینی و آموزش ، از زنان بورکینافاسو ، جایی که L’Occitane از آن روغن کره روغن می گیرد ، حمایت می کند. برای خانم ها. از زمان اجرای این برنامه ، بنیاد L’Occitane به بیش از 30،000 زن کمک کرده است تا در توسعه و تقویت فعالیت خود حمایت کنند.

به مناسبت روز جهانی زن 2021 ، L’Occitane کرم دست همبستگی را با رایحه ای شدید و در عین حال ظریف از Hibiscus با الهام از فضای رنگارنگ آفریقایی زنان بورکینابه راه اندازی کرده است. 100٪ از سود حاصل از کرم دست به بودجه پروژه های NGO برای ارتقا to رهبری زنان در بورکینافاسو اهدا خواهد شد.

علاوه بر این ، L’Occitane به عنوان بخشی از تعهد اختصاصی این برند در زمینه توانمندسازی زنان با Black Women Health Imperative همکاری می کند. به عنوان بخشی از این مشارکت ، L’Occitane کمک مالی در حمایت از سازمان و برنامه های بهداشتی زنان انجام خواهد داد.

کرم دست همبستگی L’Occitane در تاریخ 17 فوریه 2021 در بوتیک های L’Occitane در سراسر کشور و آنلاین در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>