کاسه زیبایی و بوریتو

دوستداران گوآکامول اکنون می توانند آن سایه مشهور سبز را روی پلک خود ببندند ، نه فقط هنگامی که مقداری ناهار را روی دامان خود می گذارند ، فقط روی شلوار خود. لوازم آرایشی و بهداشتی مارک تجاری Mass Elf Cosmetics و رستوران سریع معمولی Chipotle نسخه محدود Elf x Chipotle را از 10 مارس راه اندازی می کنند.

“هیچ چیز خوشمزه تر و زیباتر از ترکیب بوریتو و آرایش نیست!” Kory Marchisotto ، مدیر CMO ، زیبایی زیبایی گفت. “ما مدت هاست که Chipotle را تحسین می کنیم و از اینکه دور هم جمع شده ایم و کارهایی را انجام می دهیم که هیچ یک از ما قبلاً انجام نداده ایم. ما روحیه یکپارچه ای مشترک داریم و هر دو متعهد هستیم که بهترین مواد را با قیمت های فوق العاده به مصرف کنندگان خود برسانیم. “

تراسی لیبرمن ، معاون اصلی ، بازاریابی دیجیتال و پیش فرض Chipotle ، گفت: “ما همیشه به دنبال فرصت هایی برای فرهنگ سازی و ایجاد ارتباطات معتبر با Gen-Z در کنار مارک هایی هستیم که دارای ارزش های مشابه هستند.” “به دنبال اولین راه اندازی ما با جن ، که در بهار سال گذشته در کمتر از چهار دقیقه به فروش رسید ، ما محصولات خود را با محصولات زیبایی که مواد تشکیل دهنده واقعی ما را به روشهای کاملا غیر منتظره جشن می گیرند ، به سطح بعدی برسانیم.”

این پیشنهاد شامل پالت سایه چشم 12 تکه با الهام از خط Chipotle با سایه های مات ، براق و فلزی از مواد کلاسیک Chipotle الهام گرفته شده است – برنج سفید ، برنج قهوه ای ، لوبیای چیتی ، لوبیای سیاه ، سوفریتا ، فجیتاس ، سالسای ملایم ، سالسای سبز ، سالسای گرم ، سالسای ذرت ، گوآک ، و کاهو. مارک ها گفتند ، و هر خرید پالت همراه با یک پیشنهاد تراشه و گوآک رایگان از Chipotle است.

براق کننده های لب ، یک ست اسفنجی به شکل آووکادو و یک کیف آرایش نیز وجود دارد.

مجموعه elf x Chipotle به طور انحصاری در سایت های elfcosmetics.com ، chipotlegoods.com و در پلت فرم خرید مجازی همراه اول به نام NTWRK در دسترس خواهد بود.

گرسنه بیشتر؟ Chipotle چشم ها را ارائه می دهد. چیپس. صورت. کاسه برنامه Chipotle و Chipotle.com. از 10 تا 17 مارس در فهرست خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>