کارآفرینان ، مخترعین و استارتاپ هایی که برای چالش نوآوری P&G می خواستند

Procter & Gamble بار دیگر در جستجوی ایده های تازه است. P&G Ventures ، استودیوی راه اندازی اولیه خود ، در حال حاضر ارسال مطالب از کارآفرینان ، مخترعان و استارتاپ ها را برای چالش نوآوری مجازی بعدی خود پذیرفته است. به گفته P&G ، این رویداد مجدداً مجازی برگزار خواهد شد تا تلاش برای ارسال مطالب از گسترده ترین گروه متقاضیان به دست آید.

P&G Ventures با چالش نوآوری به طور خاص به دنبال فناوری های سریع و قابل مصرف است که تفاوت های معنی داری را در زندگی مصرف کنندگان ایجاد می کند. P&G Ventures منحصراً به دسته هایی علاقه مند است که خارج از دسته هایی باشند که امروزه P&G در حال ارائه راه حل هایی است. مناطق مورد علاقه شامل محافظت متعادل در برابر باکتری های مضر ، خواب بیشتر ، محلول های حشره ای غیر سمی ، سلامتی زنان ، عملکرد شخصی ، پیری فعال و سایر مرزهای جدید کالاهای مصرفی است که در یکی از دسته های فعلی P&G نیست. موارد ارسالی ایده آل شامل محصولی است که روزانه یا تقریباً روزانه استفاده می شود ، برتری محسوسی را ارائه می دهد و دارای یک اثر قابل تأمل است که یک مشکل عظیم مصرف کننده را به شکلی حل می کند که هیچ کالای دیگری قبلاً نتوانسته است.

سه نفر از نامزدهای نهایی برای حضور در هیئت داوران خبره در تاریخ 14 ژوئیه انتخاب می شوند و برنده 10 هزار دلار و فرصتی برای همکاری با P&G Ventures برای ادامه تولید محصول خود دریافت می کند.
این هیئت شامل لی ردفورد ، معاون ارشد و بنیانگذار P&G Ventures خواهد بود. مایک جنسن ، معاون ارشد تحقیقات و توسعه ، P&G Ventures ؛ آنو دوگال ، شریک موسس ، صندوق بنیانگذاران زن ؛ مایکل اولمستد ، مدیر ارشد درآمد ، Plug and Play ؛ و کلارنس ووتن ، بنیانگذار و شریک عمومی ، Revitalize Venture Studio.

رادفورد P&G Ventures گفت: “P&G Ventures متعهد به حمایت از كارآفرینان است. چالش نوآوری به روشی شگفت انگیز برای نشان دادن ابتكار افرادی كه در حال ایجاد راه حل های جدید برای برخی از فوری ترین مشكلات مصرف كننده هستند ، تبدیل شده است.”

P&G Ventures از پلت فرم و سیستم عامل KITE SRM برای پذیرش موارد ارسالی در ventureschallenge.com تا 13 مه از ساکنان قانونی 50 کشور ایالات متحده و منطقه کلمبیا استفاده خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ورود ، از جمله قوانین و مقررات مسابقه ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: ventureschallenge.com. برای به روز بودن در مورد زمان و اخبار چالش نوآوری مجازی ، P&G Ventures را در LinkedIn دنبال کنید و توییتر.
P&G Ventures در سال 2015 تاسیس شد ، با کارآفرینان ، مخترعین و شرکتهای نوپا شریک می شود تا محصولات ، مارک ها و مشاغل مصرفی را کشف و ایجاد کند که نیازهای مصرف کننده را در مناطق جدید P&G حل کند. هر مشارکت P&G Ventures منحصر به فرد است ، بودجه و دسترسی به متخصصان ، منابع و قابلیت های P&G برای کمک به شرکا در اثبات فن آوری و ایجاد نام تجاری خود فراهم می شود.

رویداد مرحله نهایی نهایی پخش جریانی خواهد شد و ثبت نام رایگان برای این رویداد را می توانید در اینجا پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>