چوپرا-جوناس به عنوان سفیر جهانی به ماکس فاکتور پیوست

مکس فاکتور پریانکا چوپرا-جوناس بازیگر ، نیکوکار و تهیه کننده را به عنوان سفیر جدید جهانی و همکار خلاق خود معرفی کرده است.

Chopra-Jonas به عنوان چهره بزرگ کمپین های زیبایی و راه اندازی محصولات در طول 2021 و بعد از آن ، به Max Factor پیوست ، با شروع کارزار جدید Facefinity All Day Flawless Airbrush Finish 3in1 Foundation.

چوپرا-جوناس به عنوان یک خیرخواه چند جانبه ، سفیر حسن نیت یونیسف ، و مدافع زنان در سراسر جهان ، یک قهرمان قدرت است که همراه با تحول ، هدایت مکالمات مرتبط و هدفمند است که الهام بخش زنان امروز است.

استفانو كورتی ، مدیر ارشد مارك های Coty ، گفت: “پریانكا تجسم مدرن مخاطبان متنوع ماكس فاكتور ما و قهرمان توانمندی همراه با تحول است. ما نمی توانیم از همکاری با او بیشتر هیجان زده شویم و بدانیم که با هم می توانیم به بسیاری از موارد خارق العاده دست پیدا کنیم. “

در حالی که مارک تجاری یک سفر تحول را آغاز می کند ، هنر همچنان در DNA Max Factor قرار دارد. شبکه ای از هنرمندان گریم در سراسر جهان به پریانکا ملحق می شوند که همچنان به ارائه لنزهای حرفه ای متخصص در مورد چگونگی استفاده از محصولات Max Factor برای تحول بدون دردسر ادامه می دهند.

چوپرا-جوناس گفت: “مارکی با میراث غنی که بیش از 100 سال طول می کشد ، فاکس عامل اصلی ترین و بی دردسرترین تحولات زیبایی در فرهنگ پاپ است و من افتخار می کنم که به عنوان سفیر جدید جهانی آنها همکاری می کنم.” “اعتماد به نفس می تواند قدرتمندترین دارایی کسی باشد و اعتماد به محصولات زیبایی شما مهم است. از میکاپ آرتیست گرفته تا افراد سراسر دنیا ، من می دانم که در به اشتراک گذاشتن هیجانم برای راه اندازی محصول جدید Max Factor در یک شرکت خوبی هستم و من افتخار می کنم که بخشی از فصل بعدی این برند هستم. “

با شروع این مشارکت ، Chopra-Jonas در اولین نقطه خلاقانه با راه اندازی بنیاد جدید FaceFinity All Day Flawless Airbrush Finish 3in1 با نام تجاری بازی می کند. چوپرا-جوناس بسیار درگیر زبان استفاده شده در محل بود ، و از اصالت آن در صدای او و تجربه شخصی اش با نام تجاری و محصول اطمینان حاصل کرد.

بنیاد Max Factor FaceFinity All Day Flawless Airbrush Finish 3in1 Foundation برای ترکیب پرایمر ، کانسیلر و زیرسازی برای تغییر شکل ظاهری پوست ایجاد شده است و به کاربران زیبایی اتو برس را می بخشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>