چرا آفتابگیرها مجسمه های پوشیده از لباس موز را پوشانده اند؟

Sun Bum در حال انجام یک سری فعالیت های محافظت از تابستان است و ماه مه را برای ماه آگاهی از سرطان پوست آغاز می کند. این مارک از طریق کمپین ما موز نیستیم ، 50 مجسمه در سراسر کشور را با لباس موز پوشش می دهد تا به مصرف کنندگان نشان دهد که باید از سر تا پا محافظت شوند ، درست مثل موز.

تکامل آن #BananaSuitChallenge، این کمپین برای گسترش آگاهی و آموزش محافظت در برابر آفتاب از رویکرد تاکتیکی غیر ترسناک استفاده می کند.

راسل رادباو ، معاون رئیس جمهور گفت: “از هر 5 نفر 1 نفر در طول زندگی خود به سرطان پوست مبتلا می شوند. آفتابگردان همیشه منبع مثبت و جامعه بوده و بدنبال راه هایی برای محافظت از افرادی که دوستشان داریم ، مهم نیست.” بازاریابی و بین المللی در Sun Bum ، که بخشی از SC Johnson است. “با رویکرد تاکتیکی ترسناک ما در زمینه پوشیدن مجسمه ها با لباس موز ، امیدواریم با ایجاد آگاهی و ویروسی بزرگ آمار را به 1 در 6 تغییر دهیم و به همه یادآوری کنیم که روزانه از ضد آفتاب استفاده کنند.”

Sun Bum همچنین تلاش های آگاهی و آموزشی خود را به TikTok و Target انجام می دهد. Sun Bum به عنوان یکی از علاقه مندان به ژنرال Z در TikTok شناخته شده است ، با #sunbum به طور ارگانیک بیش از 25 میلیون بازدید داشته است ، حتی قبل از ورود رسمی به سیستم عامل در آوریل 2021.

Sum Bum همچنین مجموعه تابستان عشق را به طور انحصاری در Target این ماه راه اندازی می کند. این مجموعه شامل هفت محصول SPF است که نماد جهانی عشق ، یک قلب را بر روی بسته بندی به جای آرم نمادین سانی این برند به نمایش می گذارد.

کمپین آگاهی جدید ضد آفتاب Sun Bum.

طیف وسیعی از مجسمه ها ، مجسمه ها و شخصیت هایی که در کارزار کلی اسلیتر در ساحل کاکائو ، FL و دالی پرتون در Sevierville ، TN شرکت خواهند کرد. اریک دیکسون ، طراح لباس هالیوود ، تیمی از سازندگان الگو ، خیاطان و خیاطان محلی در هر ایالت را برای ایجاد لباس های موزی سفارشی هدایت کرد.

سرانجام ، دو متخصص پوست با مجوز هیئت مدیره به خانواده و جامعه Sun Bum پیوسته اند ، دکتر آنجلو لندریسینا و دکتر آدلین کیکام ، که در زمینه بهداشت پوست ، پیشگیری از سرطان پوست آموزش می دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>