چارلز موزس ، پیشکسوت صنعت زیبایی ، در سن 65 سالگی می گذرد

انجمن شیمی دانان آرایشی اخباری را به اشتراک گذاشته است که چارلز ای موزس پس از نبردی چالش برانگیز با زوال عقل پیش از دماغ (FTD) در 29 مارس 2021 در آرامش درگذشت. او 65 ساله بود.

موسی مدرک لیسانس شیمی خود را از دانشگاه فیرفیلد در کنتیکت دریافت کرد و کار خود را به عنوان یک شیمی دان با کلیرول در سال 1978 آغاز کرد. وی تا زمان بازنشستگی در سال 2020 در صنعت مراقبت از زیبایی کار کرد.

از همسر 21 ساله همسرش ، دونا ، (از ترس) موسی ، دخترش کلودیا ، زنده مانده است. دختران از ازدواج اول با اولوین شرلی ، امبر مرسیه (نعیم) و کریستینا رید (جلیل). نوه های لاتیف و آکیرا رید ، نعیم جونیور و احمد مرسیه. وی همچنین توسط خواهران و برادران و همچنین تعدادی خواهرزاده ، برادرزاده ، پسر عمو و دوستان عزیز دوست دارد.

دیدار و مراسم تشییع جنازه هر دو در اولین کلیسای متحد متدیست در استمفورد ، CT برگزار می شود. ویزیت جمعه 14 مه از ساعت 4 تا 7 بعدازظهر است و مراسم تشییع جنازه روز شنبه 1 مه در ساعت 11 صبح خواهد بود (اقدامات ایمنی COVID-19 اجرا خواهد شد.)

برای ترک تسلیت آنلاین ، لطفاً به https://gallagherfuneralhome.com/ مراجعه کنید. به جای گلها ، ممکن است به یاد چارلز به انجمن انحطاط پیش از موانع کمک شود. کمک های مالی آنلاین ممکن است با استفاده از لینک زیر انجام شود: https://www.theaftd.org/support-aftds-mission/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>