پیش نمایش روز تامین کنندگان شماره 2: بحث پنل جایزه CEW Beauty Creators

در 15 ژوئیه ، NYSCC به عنوان بخشی از “روزهای پیش نمایش” روز تأمین کنندگان خود ، میزگردی را به میزبانی داور جایزه CEW Beauty Creators – ترکیبات و ترکیبات برگزار می کند.

برگزیدگان نهایی منتخب CEW Beauty Creators Award – عناصر و دسته بندی فرمول ها فقط چند روز قبل از این رویداد آنلاین NYSCC مشخص می شوند.

Andrea Nagel ، معاون محتوا با CEW ، میزگردی را کنترل می کند که روندهای جستجوی پس از COVID را کشف می کند. اعضای هیئت مدیره شامل رون رابینسون از Beautystat.com ، آیلین کیم از شانل ، مایک وونگ دکترای H20 + ، جرالدین مولینا از Glossier و تای ژنگ از Estée Lauder هستند.

برگزیدگان نهایی جایزه CEW Beauty Creators– ترکیبات و فرمولاسیون ها نمایانگر مجموعه ای از مارک های نخبه هستند که می فهمند عناصر اصلی تولید محصول با ترکیبات و فرمولاسیون های نوآورانه آغاز می شود که محصولات را در ذهن مصرف کننده متمایز می کند.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>