پیش از این M · A · C Cosmetics SVP می خواهد مارک های معتبر را رهبری کند

Coty Inc کنستانتین اسکلاونیتیس را به عنوان مدیر ارشد جدید مارک های معتبر استخدام کرده است. Sklavenitis پست خود را در 6 سپتامبر بر عهده خواهد گرفت.

Sklavenitis از آنجا که SVP / GM آمریکای شمالی بود ، از لوازم آرایش M · A · C به کوتی می پیوندد.

Sklavenitis با گزارش به مدیر عامل شرکت Sue Y. Nabi ، بر همه مارک های معتبر نظارت خواهد کرد. او مسئول یکی از ارکان رشد استراتژیک کوتی ، یعنی تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی در آرایش معتبر و گسترش مراقبت از پوست خواهد بود.

“من خوشحالم که از کنستانتین در Coty استقبال می کنم. او با بیش از 24 سال تجربه مدیریت جهانی و بازاریابی ، یک رهبر اثبات شده و مورد اعتماد در زمینه زیبایی ، لوکس و خرده فروشی است. کنستانتین در نقش خود ، به تقویت موقعیت کوتی به عنوان رهبر جهانی عطرهای پرستیژ و سرعت بخشیدن به نقاط عطف اخیر نوآوری های آرایش لوکس و همچنین ساخت نمونه کارهای مراقبت از پوست از مارک های مکمل و توانایی های جهانی مورد نیاز ادامه خواهد داد. با ادامه پیشرفت خوب در برابر ارکان اصلی رشد ، رویکرد استراتژیک کنستانتین برای افزایش تعامل مصرف کننده و رشد سهم بازار برند بسیار ارزشمند خواهد بود. “

قبل از M · A · C ، Sklavenitis بیش از دو دهه در L’Oréal به سر برد و با ایجاد و اجرای مدل های تجاری جهانی مارک های جدید ، منجر به توسعه تجارت و رشد فروش چندین مارک مانند Urban Decay ، IT Cosmetics و Kiehl’s شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>