پرونده های مرکز واکس اروپا برای ارائه اولیه

مرکز واکس اروپا با کنار گذاشتن کاهش شدید فروش مربوط به همه گیری ، تقاضای IPO کرده است. این شرکت بیانیه ثبت را در فرم S-1 به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه داد. این شرکت در تاریخ 13 ژوئیه درخواست کرد تا سهام خود را در بازار جهانی انتخاب Nasdaq تحت نماد بلیط “EWCZ” لیست کند. تعداد و قیمت سهام مشخص نشده است. European Wax Center ، پلانو ، تگزاس ، از ترکیب اختصاصی خود به نام ComfortWax استفاده می کند و محصولات را در گروه های مراقبت از پوست ، مراقبت از بدن و ابرو به فروش می رساند.

این حرکت پس از یک سال سخت برای مرکز واکس اروپا انجام می شود. فروش در سال 2020 با 36 درصد کاهش به 469 میلیون دلار رسید. اما بازگشت در حال انجام است. برای Q1 ، 2021 ، فروش بیش از 10 درصد افزایش یافته و به 36.7 میلیون دلار رسیده است. علاوه بر این ، مرکز موم اروپا دهها مکان در سال 2020 اضافه کرد و تعداد درها را به 808 رساند.

این شرکت در نظر دارد از درآمد IPO برای مشارکت در مشارکتهای EWC ، “خرید واحدهای مشارکت EWC و سهام مربوطه سهام عادی کلاس B از برخی از اعضای EWC Ventures پس از IPO” و “بازپرداخت 88.7 میلیون دلار کل مبلغ اصلی موجودی” وام های تسهیلات اعتباری ارشد ما ، همراه با پول نقد در دسترس ، “طبق پرونده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>