پانسمان کامفیل برای از بین رفتن جای بخیه استفاده

که کامفیل بیاتین آلژینات قابلیت برش دارد و آن را می توان به اندازه مورد نظر جهت درمان زخم برش داد. ترکیبات مشترک آن ها شامل پلی اورتان، ترکیبات کوپلیمر به عنوان چسب می باشند. زیرین شامل ماهیچه ها و استخوان به سمت پایین تخت سر می خورند و نیروی شرینگ ایجاد می شود. درمان زخم بستر شامل کاهش فشار ی که موجب ایجاد زخم شده ، درمان خود زخم ، و بهبود رژیم غذایی و رعایت سایر نکات جهت کمک به بهبود زخم می شود. درمان و ترمیم زخم بستر (زخم فشاری) ، زخم پای دیابتی ، زخم های جراحی (سینوس پایلونیدال )، سوختگی و سایر اقدامات پرستاری در منزل .درشهرهای : تهران ، شهر جدید پردیس ، بومهن ، رودهن ، دماوند و فیروزکوه . پانسمان کامفیل زخم بستر

پانسمان کامفیل زخم بستر

کلینیک التیام در شهر تهران با سابقه چندین ساله متشکل از پزشکان متخصص و متخصصان زخم بستر در کنار شماست که در ابتدا شما که سالمند دارید را اموزش دهند، سپس در کنار شما درمان زخم بستر را درکوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به سرانجام برسانند. ما با به روزترین اطلاعات در زمینه زخم بستر و پیشرفته ترین وسایل موجود در بازار های روز دنیا در کنار شما هستیم که بتوانیم راه درمان را برای شما هموار کنیم. وصل سرم و انژیوکت را در تمام طول شبانه روز به ما بسپارید. قرار دادن کامفیل بر روی زخم (2 الی 3 روز) توصیه میشود. در مراحل اولیه مصرف بهتر است دو یا سه نوبت از کرم کامفیل استفاده نمود. پس از دریافت اطلاعات اولیه متقاضی و ثبت آن، در کوتاهترین زمان ممکن اعزام پرستار به منزل فرد متقاضی خدمات انجام میشود.

 

قابلیت برش در اندازه مورد نظر را داراست.

باید پوست زیر این نواحی را از نظر علایم اولیه زخمهای فشاری بررسی کند. رنگ سیاه که بدترین نوع زخم بستر است،از نظر بدی و عمیق بودن زمان طولانی را تا بهبود کامل زخم در بر میگیرد. قابلیت برش در اندازه مورد نظر را داراست. که هر یک به علت دارا بودن بعضی از ویژگی های یک پانسمان مطلوب مورد توجه می باشند. در این مورد کامفیل شفاف، کامفیل ضربدری و بیاتین سوپر ( آلیون ) گزینه های مناسبی هستند. وجود 7% آلژینات کلسیم در کامفیل مربعی علاوه بر افزایش ظرفیت جذب اگزودا، به ژلی که تشکیل میشود چسبندگی و قوام بیشتری میدهد و این امر ریسک خیس خوردگی پوست (maceration) را به حداقل می رساند.

پانسمان کامفیل کلوپلاست

و این امر از انتشار آن به اطراف و احتمال خیس خوردگی پوست سالم اطراف زخم (maceration) جلوگیری می کند. برخی از زخم ها و جراحات دارای ترشحاتی هستند که اصطلاحا به آن ها اگزودا گفته می شود و میزان زیاد این ترشحات موجب کثیف شدن زخم و دیر خوب شدن محل جراحت می شود. با تشکیل این ژل در محل زخم محیط مناسبی برای درمان رطوبت زخم بوجود می آید. این ذرات ترشحات را جذب کرده، متورم شده و مایع شده و به ژل روی سطح زخم تبدیل می شوند و در نهایت باعث تقویت دبریدمان اتولیتیک می شوند.

پانسمان کامفیل قیمتچسب کامفیل کلوپلاست به منظور زخم های سطحی و با ترشحات کم برروی ژل کامفیل و همچنی چسبی مناسب برای بخیه های جراحی می باشد. قابلیت کاربرد به تنهایی جهت محافظت و ترمیم زخم های سطحی با ترشح کم یا بدون ترشح · پانسمان های کامفیل یک محیط درمانی مرطوب و عایق را ایجاد می کنند که از زخم در برابر عفونی شدن محافظت می کنند در حالی که به آنزیم های بدن کمک می کنند تا زخم ها را التیام بخشند. محیط مرطوب بهترین محیط برای ترمیم زخم است. این در حالی است که این پانسمان آماده زخم بستر به دلیل داشتن ترکیباتی خاص، مانع از رشد و ایجاد عفونت ها و بوی نامطبوع می شود و از این رو فاکتوری مهم در بهبود و درمان تدریجی زخم بستر می باشد.

پانسمان کامفیل چیست10 کلوپلاست به گونه ای می باشد که با ایجاد لایه ای ژل مانند و شیری رنگ بر روی موضع آسیب دیده نه تنها موجب افزایش روند ترمیم می شود، بلکه موجب فراهم سازی محیطی مرطوب برای بهبود و درمان کامل زخم می شود. در واقع میتوان بیان نمود که ژل ایجاد شده با ایجاد یک محیط مرطوب از خشک شدن زخم، اسکار و سوختگی جلوگیری کرده و از پایانههای آزاد اعصاب یا گرانولهها حمایت میکند، این عمل باعث میشود که درد کاهش یابد و زخم و سوختگی سریعتر بهبود یابد. اغلب درد ندارد و شما حتی میتوانید با تیغ بیستئری یا تیغ جراحی بر روی ان محکم خط بیندازید و بیمار اصلا متوجه این اقدام نمی شود چون ان بافت کامل از بین رفته و اعصاب در ان ناحیه کامل تخریب شده اند.

پانسمان کامفیل برای سوختگی

این لایه دارای خاصیت ضد آب است به همین علت بیمار حتی با وجود پانسمان نیز می تواند به راحتی استحمام کند. سطح خارجی کامفیل شفاف با یک لایه نیمه تراوا پوشانده شده است که با وجود اجازه تبخیر و عبور اکسیژن، نسبت به میکروارگانیسم ها غیر قابل نفوذ است. بر عکس به یک مرکز درمانی و بخش اورژانس مراجعه کرده و اجازه دهید که یک پزشک این اقدام را انجام دهد تا احتمال بروز پیچیدگی ها کاهش یابد. زخم بستر عارضه ای است که در اثرفشار دراز مدت به یک یا چند نقطه از بدن ایجاد شده و باعث آسیب جدی بافت های بدن از جمله لایه های پوستی درم ، اپیدرم و ماهیچه ها می گردد .زخم بستر اغلب در بخش های استخوانی بدن ایجاد می شود زیرا در این بخش ها فشار بیشتری بر پوست وارد می شود و چربی کمتری جهت مراقبت از پوست وجود دارد.

درمان این زخم ها به مراقبت زیادی نیاز دارد که دارای چندین بخش مختلف می باشد. پانسمانهای مختلف زخم بر اساس نوع زخم استفاده می شود ، اما هدف همه آنها کمک به کاهش عفونت است. پانسمان کامفیل با دارا بودن بافتی نرم و منعطف میتواند در افراد با گروههای سنی مختلف و نیز در هر قسمتی از بدن استفاده شده و راحتی و آسایش ناشی از عدم محدودیت حرکت بهواسطهی پانسمان را، برای بیمار به ارمغان آورد. با توجه به عمق زخم ایجاد شده و نیاز فرد از نوع مناسب پانسمان، مانند گاز، باند، فوم، هیدروژل، کامفیل و غیره، استفاده کرده و زخم را با آن می پوشانیم.

هنگامی که پانسمان روی زخم قرار می گیرد، این ذرات در تماس با ترشحات زخم آن را جذب می کنند و ترکیب ژل مانندی، که معمولا شیری رنگ است، تشکیل می دهند که به تدریج زخم را می پوشاند. معمولا همراه با عفونت تب نیز وجود دارد که این دو عامل نیازهای متابولیک بدن را افزایش می دهد و لذا بافت هیپوکسیک ایجاد می شود که بیشتر در معرض خطر قرار می گیرد.تب همچنین منجر به تعریق زیاد می شود که رطوبت پوست را افزایش داده و از این طریق پوست را مستعد زخم می کند. روی پوست نزدیک لبه پانسمان فشار داده و چسب را از یک طرف بلند کنید.

پانسمان کامفیل نقرهاز پانسمان کامفیل نیز می توان با فشرده سازی روی زخم های وریدی استفاده کرد. • باعث سهولت در حرکات پوستی می شوند و بر روی بدن قابلیت انعطاف پذیری دارند. برای استفاده از این پد آماده کافی است این پد را به آرامی بر روی موضع آسیب دیده قرار دهید و در صورت نیاز به تعویض تنها کافی است لبه های مربعی این پد را به آرامی بلند نمایید و سپس آن را تعویض نمایید. تا هنگام تعویض هیچ بقایایی از آن بر روی زخم قرار نگیرد. مزیت دیگر این چسب ها این است که هنگام جدا کردن از بستر زخم پانسمان به زخم نمی چسبد و زخم علاوه بر این که اسیب نمی بیند بیمار نیز اذیت نمی شود و هیچ دردی را احساس نمی کند.

پانسمان کامفیل مربعی

رنگ زرد: که به ان بافت اسلاف نیز می گویند بقایای بافت مرده در زمینه زخم است که ان ها نیز ممکن است بوی بدی را در زخم ایجاد کنند. پس از گذشت 24 تا 72 ساعت ترشحات زیر چسب جمع می شود و پانسمان حالت خمیری به خود می گیرد و در ان حال مشخص می شود که موقع تعویض پانسمان است. رنگ صورتی: که از ان به اپی تلیزاسیون نیز یاد می شود نشانگر این است که زخم التیام یافته است و دیگر نیازی به پانسمان نیست ولی حتما باید مراقبت های لازم از جهت دوباره زخم شدن یا تحت فشار قرار نگرفتن نیز انجام شود. موسسه خدمات درمانی و پزشکی شیراز درمان آماده خدمت رسانی است برای راهنمایی بیشتر میتوانید به سایت شیراز درمان مراجعه کنید.

خواهرش Thora به تازگی عمل جراحی استومی را انجام داده است.کامفیل مربعی ۳۱۱۵ کلوپلاست ۱۵×۱۵ سانتی متر نوعی پانسمان آماده است که برای زخم های دارای اگزودا بسیار مناسب و کاربردی است. افزایش داده و تشکیل کلاژن را محدود می کند بنابراین پوست جهت ایجاد زخم آماده تر می گردد. خواهرش Thora به تازگی عمل جراحی استومی را انجام داده است. رنگ قرمز: این رنگ نشانگر این است که زخم در حال بهبودی است. به تدریج یک ژل بسیار نرم و در عین حال منسجم تشکیل می گردد که حفره یا بستر زخم را پر می کند. پانسمان فوم بسیار نرم بوده و رطوبت را جذب می کند. اما ، از آنجا که بررسی زخم پوشیده شده از پانسمان هیدروکلوئید آسان نیست، استفاده از این نوع پانسمان فقط در زخم هایی که کاملاً تمیز و فاقد عفونت هستند توصیه می شود و این نکته بسیار مهم است.

پانسمان کامفیلزخم بستر ممکن است در افراد بیماری که توان راه رفتن ندارند و مدام در رختخواب هستند ممکن است ایجاد شود که در صورت بروز نیاز به نگهداری و مراقبت ویژه ای دارد. مشکلی رایج در میان بانوان خانه دار که در صورت عدم توجه به آن موجب بروز عفونت ها و ناراحتی های بیشتری می شود. زخم هایی که بسته به عمق و ضخامت آن ها دارای راه های درمانی گوناگونی می باشند. یادمان نرود که سالمندان و کسانی که در بستر به هر دلیلی هستند می توانند مستعد زخم شوند. از عوامل دیگر می توان به کاهش ویتامین C اشاره کرد که سبب شکننده شدن مویرگها می شود وهنگامیکه این مویرگها در بافت از بین می روند، جریان خون بافت کاهش می یابد و پوست مستعد زخم می شود.

تا ترشحات و اگزودای ناشی از زخم بهبود یابد و پس از آن بافت نکروز از بین برود. علت عمده ایجاد زخم بستر مربوط به وجود فشار طولانی مدت بر روی پوست ومتعاقب آن عدم خونرسانی به این عضو است. سیسورب یک پانسمان از گروه آلژینات ها است. از این رو امروزه داروخانه اینترنتی مهتاطب با ارائه این محصول به صورت اینترنتی امکان خریدی آسان و غیر حضوری را برای تمامی افراد فراهم آورده است. تشکیل ژل شیری رنگ و تعویض پانسمان مشابه کامفیل مربعی است. سطح خارجی کامفیل با یک لایه نیمه تراوا پوشانده شده است که اجازه تبخیر و عبور اکسیژن نسبت به میکروارگانیسم ها غیر قابل نفوذ است. لایه بیرونی کامفیل مربعی ۳۱۱۵ کلوپلاست ۱۵×۱۵ سانتی متر نیمه تراوا است به این معنی که به میزان کنترل شده و هوشمندانه متناسب با میزان ترشحات زخم اجازه تبخیر و عبور هوا را به زخم می دهد و به همین علت میزان رطوبت زخم را در سطح مناسب نگه می دارد.

سطح خارجی چسب کامفیل با وجود اینکه اجازه تبخر و عبور اکسیژن را می دهد نسبه به میکرو ارگانیسم ها غیرقابل نفوذ می باشد. سطح خارجی کامفیل مربعی با یک لایه نیمه تراوا پوشانده شده است که با وجود اجازه تبخیر و عبور اکسیژن، نسبت به میکرو ارگانیسم ها غیر قابل نفوذ است. این پانسمان به هر شکل و اندازه دلخواه قابل برش و دارای سطح بیرونی غیر قابل نفوذ نسبت به آب می باشد که امکان دوش گرفتن برای بیمار را فراهم می آورد. این پانسمان به هر شکل و اندازه دلخواه قابل برش و دارای سطح بیرونی غیر قابل نفوذ نسبت به آب می باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>