ویرجینیا آزمایش حیوانات برای مواد آرایشی را ممنوع می کند

در مورد حق با دولت ها صحبت کنید. ویرجینیا چهارمین ایالت آمریكا بود كه آزمایش حیوانات آرایشی و بهداشتی و فروش لوازم آرایشی آزمایش شده توسط حیوانات را ممنوع كرد. ویرجینیا به سه ایالت دیگر پیوست که قبلاً قوانین مشابهی در مورد كتاب های خود دارند.

سارا آموندسون گفت: “ما به قانونگذاران ویرجینیا از جمله حامیان مالی اصلی لایحه ، سناتور جنیفر بویسکو و نماینده کی کوری و همچنین ساکنان ویرجینیا برای این اقدام دلسوزانه تبریک می گوییم. و ما از فرماندار نورتهام برای امضای این لایحه تشکر می کنیم ،” رئیس صندوق قانونگذاری جامعه انسانی. “ما اکنون از سایر کشورها می خواهیم که با تلاش سریع در پایان آزمایش حیوانات لوازم آرایشی و فروش محصولات آرایشی آزمایش شده روی حیوانات در اولین فرصت ، این کار را انجام دهند.”

در سال 2018 ، کالیفرنیا اولین ایالتی بود که فروش لوازم آرایشی آزمایش شده توسط حیوانات و به دنبال آن نوادا و ایلینوی را در سال 2019 ممنوع کرد. شش ایالت دیگر ، از جمله نیوجرسی ، مریلند ، رود آیلند ، هاوایی ، نیویورک و اورگان ، قبض های مشابه را در نظر دارند تا پایان یابد آزمایش حیوانات آرایشی.

مجلس سنای ایالت نیوجرسی لایحه ای 35-0 را تصویب کرد و اکنون در انتظار اقدام از سوی مجلس ایالت است. در مریلند نیز ، مجلس سنا با تصویب 47 بر صفر لایحه ای را به زودی توسط مجلس نمایندگان رأی خواهد داد. در هاوایی ، لوایح مجلس سنا و مجلس نمایندگان به تصویب رسیده و اکنون در اتاق های متقاطع در حال بررسی هستند. این اقدامات در حالی صورت می گیرد که شرکت ها و کشورها این رویه را کنار می گذارند. شورای محصولات مراقبت شخصی از قانون آرایشی و بهداشتی انسانی فدرال ، لایحه ای برای آزمایش و واردات حیوانات آرایشی حمایت می کند. جامعه انسانی ایالات متحده پیش بینی کرده است که این لایحه به زودی در کنگره کنونی ارائه می شود.

در سطح جهانی ، تلاش های انجام شده توسط Humane Society International ، شرکای آن و سایر کشورها منجر به 40 کشور از جمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، استرالیا ، گواتمالا ، ایسلند ، هند ، اسرائیل ، نیوزیلند ، نروژ ، کره جنوبی ، سوئیس ، تایوان و ترکیه شده است. تصویب قوانینی که آزمایش لوازم آرایشی روی حیوانات را ممنوع یا محدود می کند. حتی چین برخی آزمایشات مربوط به لوازم آرایشی وارداتی را حذف کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>