وبینار سلامتی در زیبایی در تاریخ 29 آوریل

انجمن شیمی شناسان نیویورک (NYSCC) وبینار ابتکاری و همهجانبه ای را با موضوع “سلامتی در زیبایی” ارائه می دهد که روز پنجشنبه ، 29 آوریل ، ساعت 11:00 EDT برگزار می شود. پانل متخصصان سلامتی ، از جمله متخصصان پزشکی و مارک ها ، نحوه اتصال بدن ، عملکردها و ظاهر آن را بررسی می کنند و همچنین بیان می کنند که چگونه احساس خوب به نظر می رسد خوب است.

پانل سخنرانان ، با مدیریت دکتر جورجیو دل آکوا ، دکترا ، صندلی منتخب NYSCC ، شامل موارد زیر است:

• دکتر سوفیا کوگان ، MD ، بنیانگذار و مشاور ارشد پزشکی ، Nutrafol ، در مورد “سلامتی مو – یک رویکرد مبتکرانه و مبتنی بر علم برای پرداختن به کاهش مو از داخل”.

• پروفسور پل ل بیگلیاردی ، MD ، مدیر بخش درماتو-آلرژی ، گروه پوست ، دانشگاه مینه سوتا ، با ارائه “Skin Sense: The Skin Sensive: و پوست آن در مرکز حس محیطی و ارتباط آن با سلامتی”.

• جنیفر والش ، ستون نویس سلامتی و بنیانگذار Nature GreenPrint ، دیدگاه مشترکی در مورد “ارتباط زیبایی با طبیعت و رابطه آن با سلامتی” دارد.

• لئور فی تال ، رهبر بازاریابی فنی ، Gattefosse ، با کاوش در “زیبایی با سلامتی و منظره مواد تشکیل دهنده آشنا می شود”.

یک لایه غوطه وری از وبینار “سلامتی در زیبایی” یک جلسه یوگای صندلی به رهبری کریستین مک گی ، مربیان مشهور پیلاتس و یوگا خواهد بود. مک گلی نویسنده کتاب “صندلی یوگا: بنشینید ، کشش دهید و راه خود را برای شادتر و سالم تر تقویت کنید” است و همچنین دارای لیست مداوم مشتریان مشهور از جمله امیلیا کلارک ، تینا فی ، بتنی فرانکل ، ساوانا گاتری ، استیو مارتین و کریستین تیلور استیلر. مک گی همچنین در اجرای برنامه یوگای Peloton پیشگام بود و در حال حاضر با آنها آموزش می دهد.

Dell’Acqua گفت: “این پانل تفکر رو به جلو درک عمیقی از درک زیبایی بیشتر از” پوست عمیق “و ارتباط و تأثیر سلامتی بر تولید محصول ، ظاهر و موجودات درونی ما انجام خواهد داد.” “گنجاندن یک جلسه یوگا با انرژی در برنامه توسط مربی مشهور یوگا ، کریستین مک گی ، این ارتباط را تأکید می کند.”

شرکت کنندگان در “سلامتی در زیبایی” شانس برنده شدن در یک نسخه شخصی از کتاب “صندلی یوگا” کریستین مک گی را دارند و یک برنده جایزه بزرگ در پایان وبینار برای دریافت کنفرانس ثبت نام و محل های اقامت مسافرت برای تامین کنندگان NYSCC اعلام می شود روز ، 10-11 نوامبر در مرکز جاویتس در نیویورک.

برای ثبت نام در Wellness in Beauty و اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://nyscc.org/blog/events/wellness-in-beauty/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>