هنکل در مورد پیمان پلاستیک ایالات متحده “نقشه راه تا 2025” برای پایداری معرفی شد

هنکل در حال راه اندازی “نقشه راه تا 2025” پیمان پلاستیک ایالات متحده (پیمان ایالات متحده) است. نقشه راه جدید یک استراتژی ملی تهاجمی است که نشان می دهد Henkel و سایر سهامداران چگونه می توانند به تغییر سیستمی دست یابند و پیشرفت را تسریع کنند از طریق ابتکارات هماهنگ برای دور شدن از مدل ساخت زباله امروز به اقتصاد دایره ای که پلاستیک هرگز زباله نمی شود.

برای تقویت تلاش های خود در این جبهه ، Henkel سال گذشته اهداف بسته بندی پایدار تهاجمی جدیدی را اعلام کرد که بر روی:

  • دستیابی به هدف جهانی Henkel که 100٪ بسته بندی های آن قابل بازیافت ، قابل استفاده مجدد یا قابل استفاده در سال 2025 است. در پایان سال 2019 ، این شرکت برای 85٪ از بسته بندی های خود به این هدف دست یافت.
  • کاهش میزان پلاستیک بکر از منابع فسیلی در مشاغل کالاهای مصرفی (به عنوان مثال ، Beauty Care و Laundry & Home Care) به میزان 50٪.
  • و تلاش برای دستیابی به زباله صفر با حمایت از ابتکارات جمع آوری و بازیافت زباله و سرمایه گذاری در راه حل ها و فن آوری های نوآورانه برای ترویج بازیافت حلقه بسته.

“ما به عنوان یک عضو بنیانگذار پیمان پلاستیک ایالات متحده ، مفتخریم که هدایت این نقشه راه جدید را که مطابق با مأموریت Henkel برای ایجاد راه حل هایی برای به حداقل رساندن و مدیریت زباله های پلاستیکی است ، انجام می دهیم. از طریق اهداف بسته بندی بلند پروازانه جدید ما ، گام های بزرگی در جهت کاهش استفاده از پلاستیک بکر و ادغام مواد از منابع پایدار در طراحی بسته بندی محصولات لباسشویی و آرایشی برداشته ایم. ” کسب و کار. “ما به طور کامل متعهد هستیم که تا سال 2025 به این اهداف برسیم تا اطمینان حاصل کنیم که یک قدم به دستیابی به یک اقتصاد دایره ای در ایالات متحده نزدیک خواهیم بود”

پیمان پلاستیک ایالات متحده یک کنسرسیومی است که توسط The Recycling Partnership و صندوق جهانی حیات وحش (WWF) به عنوان بخشی از شبکه جهانی پیمان پلاستیک بنیاد الن مک آرتور (Ellen MacArthur) اداره می شود ، که یک اکوسیستم جامع از سهامداران بین صنعت را پشت سر یک چشم انداز مشترک و استراتژی ملی برای رسیدگی قرار می دهد. زباله های پلاستیکی در منبع خود تا سال 2025.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>