همکاران سلامتی طبیعی ساژه با لورن کنراد و هانا اسکوارلا

برای بیش از 25 سال ، Saje Natural Wellness 100٪ محصولات طبیعی ، گیاهی و مراقبت شخصی برای ذهن ، بدن و خانه ایجاد کرده است. امروز ، این مارک تجاری همکاری خود را با The Little Market – یک فروشگاه غیرانتفاعی تجارت منصفانه که دارای تولیدات اخلاقی و صنایع دستی است ، تاسیس شده توسط لورن کنراد و هانا اسکوارلا ، نشان داد.

ساجا مفتخر است که از طریق ایجاد یک محصول جدید با محدودیت محدود ، Aroma Mosaic Diffuser ، از این ماموریت ارتقا of استقلال اقتصادی و خودکفایی زنان صنعتگر در سراسر جهان حمایت کند.

پخش کننده Aroma Mosaic با نسخه محدود دارای یک الگوی پیچیده شش ضلعی حکاکی شده با الهام از جامعه صنعتگران The Little Market است. این می تواند با هر یک از مخلوط های پخش کننده روغن اسانس 100٪ طبیعی ساژه برای تازه سازی ، مرطوب سازی و دمیدن هوا با قدرت درمانی گیاهان مورد استفاده قرار گیرد و دارای بیش از شش ساعت غبار سرد و مداوم ، حفظ تمامیت و خواص روغن اساسی با استفاده از یک سیستم بدون گرما مخلوط می شود.

قیمت 98 دلار برای دیفیوزر که اکنون بصورت انحصاری در سایت Saje.com موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>