همزن بامبل و بامبل با ستارگان پاپ کیم پتراس و رایلی لانز

Bumble and bumble ، یک مرجع در مراقبت از مو و محصولات یک ظاهر طراحی شده حرفه ای ، با ستاره پاپ کیم پتراس و خواننده ترانه سرا Rileyy Lanez برای رونمایی از مجموعه Bb.Illuminated Blonde همکاری کرده است. این محصولات شامل یک شامپو ، نرم کننده و اولین اسپری نام تجاری ، Tone Enhancing Leave In است.

برند برجسته مراقبت از مو Estée Lauder در حال همکاری با این هنرمندان بلوند است تا زندگی جسورانه ای را جشن بگیرند و بیانگر خود را تشویق کنند.

کیم پتراس ، یک ستاره پاپ بین المللی ، مدت هاست که بلوند است و معتقد است که این رنگ باعث می شود بیشترین احساس را مانند خودش داشته باشد. او می گوید: “من انواع رنگ موها را امتحان کرده ام و همه آنها را دوست دارم. اما چیزی در مورد بلوند وجود دارد که مدام به آن برمی گردم.”

رایلی لانز ، متولد و بزرگ شده در برانکس ، اخیراً بلوند شده است و تمام اعتماد به نفس رنگی است که به او کمک می کند تا تراوش کند. او درباره تحول خود می گوید: “بلوند نماینده فصل جدیدی در زندگی من است. این اعتماد به نفس بیشتری از من بیرون می آورد.”

همانطور که در هاپی گزارش شده است ، این مارک در گذشته با چهره های معروف دیگر نیز همکاری داشته است.

مجموعه Bb.Illuminated با خنثی سازی برنج ، تقویت صدا و آبرسانی به موها به روشن شدن رنگ های بلوند کمک می کند. این مجموعه هم اکنون در Bumble and bumble Flagship NYC Salons، Bb موجود است. سالن های شبکه ، bumbleandbumble.com ، Sephora ، Ulta ، Nordstrom ، Bluemercury و Bloomingdale’s.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>