هلدینگ های زیبایی سالی با Revionics

شرکت Sally Beauty Holdings برای ارتقا. استراتژی عملکرد قیمت گذاری خود ، با پلتفرم هوشمند قیمت گذاری Revionics همکاری کرده است.

Sally Beauty Holdings با پشتیبانی از راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی Revionics قصد دارد یک استراتژی قیمت گذاری برنده را بهینه کند که وفاداری مشتری را افزایش می دهد و از تولید ارزش در یک فضای خرده فروشی رقابتی و پویا پشتیبانی می کند.

پس از استقرار ، این راه حل اطمینان خواهد داد که Sally Beauty Holdings ضمن افزایش درآمد و عملکرد سود ، همراه با ارائه تبلیغات موثرتر و با هدف گذاری بهتر علاوه بر برنامه های سودآوری سودآوری که فروش ، حاشیه و فروش را به حداکثر می رساند ، سطح قیمت رقابتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. .

پاملا کوه ، معاون ارشد رئیس ، مدیر ارشد بازرگانی ، سالی بیوتی هولدینگز گفت: “در سالی زیبایی هولدینگ ، ما همیشه به دنبال راه هایی هستیم که بتوانیم تجارت خود را با راه حل های اثبات شده پیش ببریم. “با Revionics ، ما فرصتی را دیدیم که از هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل پیشرفته برای اطلاع رسانی بهتر در مورد قیمت گذاری و تصمیمات تبلیغاتی که دستیابی به اهداف استراتژیک ما را پشتیبانی می کند ، استفاده کنیم. همانطور که چابکی سازمانی خود را پیش می بریم ، اطمینان داشتیم که راه حل های قیمت گذاری Revionics توصیه های قابل اعتماد و مبتنی بر داده را ارائه می دهند که با انتظارات در حال تکامل مشتری ما سازگار می شوند و تجارت ما را برای موفقیت کوتاه مدت و بلند مدت آماده می کنند. “

پیت سینیسگالی ، مدیرعامل Aptos ، اظهار داشت: “Sally Beauty Holdings یک خرده فروش انعطاف پذیر و مورد احترام است که به صورت دیجیتالی تجارت خود را متحول کرده و انسجام بیشتری بین تجارب فروشگاهی و آنلاین خود ایجاد می کند.” “ما از کار با هلدینگ زیبایی سالی بسیار خوشحالیم که همچنان به ایجاد یک تجربه مدرن و جذاب برای مشتریان خود ادامه می دهد – تجربه ای که با یک استراتژی قیمت گذاری همسو در شرکت خرده فروشی و توزیع گسترده آن بسیار بهبود می یابد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>