نسل هفتم آلیسون ویترنور را به عنوان مدیرعامل منصوب می کند

نسل هفتم از آلیسون ویتنور ، جانباز 9 ساله شرکت استفاده کرده است تا به عنوان مدیر عامل بعدی آن خدمت کند.

Whritenour در طول نه سال کار با نسل هفتم ، نقش های زیادی در بازاریابی نام تجاری ، نوآوری و توسعه مشتری داشته است. وی اخیراً به عنوان رئیس فروش خدمت کرده است و در عین حال فرهنگ و احساس قوی جامعه را به مسیر رشد دامن می زند.

آلیسون ویترینور

Whritenour به عنوان مدیرعامل ، ضمن حفظ وفادار به رسالت و ارزش های خود ، متهم به تسریع در مسیر رشد نسل هفتم خواهد شد.

“از روز اول در نسل هفتم ، من الهام گرفته ام که چگونه تجارت ما می تواند نیرویی برای همیشه باشد. برای تقریباً یک دهه این فرصت منحصر به فرد برای تجربه تجارت خود از چندین نقطه برتری ، از نوآوری در محصولات گرفته تا فروش داشته ام که درک باورنکردنی از برند ، تجارت و مصرف کننده ما را در اختیار من قرار داده است. ” “من افتخار می کنم که شرکت و مأموریت آن را اداره کنم ، زیرا ما در یک دوره اصلی برای گروه مراقبت از خانه در بزرگترین اختلال در گروه خود در دهه های گذشته وارد می شویم.”

Whritenour در سال 2012 به نسل هفتم پیوست تا به چالش کشیدن صنعت مراقبت های شخصی و خانگی برای تغییر طرز فکر در مورد توسعه و پایداری محصول کمک کند. در نقش قبلی خود به عنوان رئیس فروش ، Whritenour مستقیماً به سازمان Unilever گزارش شد ، جایی که او از طریق لنز سبد سهام گسترده تر Unilever از نقطه نظر منحصر به فرد تجارت هفتم برخوردار بود و نقشی را که شرکت در تسریع هدف و رشد و خدمت به عنوان یک شرکت بازی می کند ، داشت. چراغی برای پایداری.

مدیر عامل سابق Joey Berstein به عنوان عضوی از هیئت مأموریت اجتماعی نسل هفتم باقی خواهد ماند که شامل طیف وسیعی از رهبران پایداری پایدار است که اطمینان حاصل می کنند مأموریت و ارزشهای اصلی در مرکز هر فعالیت شرکت باقی می ماند.

ویتنور قبل از ورود به بازاریابی مارک تجاری در Colgate-Palmolive فعالیت خود را در زمینه تبلیغات آغاز کرد. وی دارای مدرک MBA از دانشگاه فوردهام و لیسانس از دانشگاه لویولا در مریلند است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>