نام ACI برنده جایزه نوآوری گلیسیرین است

تحقیقات متمرکز در مورد شیمی کربوهیدرات و حفظ ارزش روغنهای گیاهی و گلیسرول با جایزه نوآوری گلیسیرین در سال 2021 مورد تقدیر قرار می گیرد.

دریافت کننده امسال دکتر Karine De Oliveira Vigier ، استاد تمام دانشگاه Poitiers (فرانسه) است. افتخار سالانه توسط موسسه تمیز کردن آمریکا (ACI) و هیئت ملی بیودیزل (NBB) حمایت مالی می شود و در نشست سالانه انجمن شیمی شیمی نفت آمریکا (AOCS) اهدا می شود.

جایزه نوآوری گلیسیرین ACI و NBB موفقیت برجسته را برای تحقیق در مورد برنامه های جدید گلیسیرین ، با تأکید ویژه بر زنده ماندن تجاری ، به رسمیت می شناسد.

De Oliveira Vigier گفت: “تحقیقات فعلی من روی شیمی کربوهیدرات متمرکز است ، که شامل مواردی از تبدیل سلولز ، گلوکز ، زایلوز به مولکول های پلت فرم مانند مشتقات فوران و ارزش گذاری روغن های گیاهی و گلیسرول است.” “من توجه ویژه ای به تجزیه و تحلیل و ایجاد محیط واکنش جدید برای تبدیل زیست توده به منظور کنترل انتخاب و تولید مواد شیمیایی خوب مانند سورفاکتانت ها و مونومرها دارم.”

کارهای علمی پروفسور دکتر د اولیویرا ویژیر در تقریباً 75 نشریه بین المللی و مقاله مروری ، 5 فصل و 12 حق ثبت اختراع منتشر شده است.

جایزه نوآوری گلیسیرین شامل یک گواهینامه و یک افتخار 5000 دلار است. این جایزه در وعده استفاده از گلیسرول به عنوان یک معرف و یک حلال در جلسات استفاده های جدید گلیسیرین ، 6 مه 2021 به عنوان بخشی از اجلاس سالانه AOCS 2021 ، که به طور مجازی برگزار شد ، اهدا شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>