نام تجاری جدید زیبایی Sk * p می خواهد اعتیاد به پلاستیک را بشکند

رسماً در روز زمین sk * p عرضه می شود ، مارک جدید تمیز کردن مو و بدن که موسس مارک ویدر می گوید ماموریت دارد اعتیاد صنعت زیبایی به پلاستیک را از بین ببرد.

بسته بندی شده در BeautyCarton اختصاصی خود ، sk * p اولین کسی است که ظرف های کارتنی 100٪ قابل بازیافت بر پایه کاغذ را ارائه می دهد که می تواند در زیر دوش نگه داشته شود. این محدوده در حال حاضر شامل پاک کننده های بدن ، مرطوب کننده صورت و بدن ، شامپو و نرم کننده است.

کارتن 100٪ قابل بازیافت و مبتنی بر کاغذ بیش از 81٪ کاغذ دارای گواهینامه FSC دارد و در کارخانه خود این برند در نیوجرسی تولید می شود. بسته بندی ثانویه وجود ندارد.

اما برند بیش از بسته بندی پایدار دارد. فرمولاسیون ها حاوی یک عنصر قهرمان مشترک هستند – G-Honey Biome ، که به عنوان یک عصاره عسل تخمیر شده بیولوژیکی ساخته شده از مزارع زنبور عسل خود شرکت در استان نیویورک توصیف می شود.

ویدر ، که یکی از بنیانگذاران اصلی Farmacy Beauty بود ، ادعا می کند که رقبای عسل از خاصیت سلامتی عسل مانوکا فراتر رفته و با بیولوژی بدن کار می کند تا میکروبیوم پوست و پوست سر را متعادل کند. وی در یک رویداد بزرگنمایی با سردبیران پیش از راه اندازی ، گفت آزمایش ژنومی نشان داد که این مجموعه ضد میکروبی است ، میکروبیوم پوست را پشتیبانی ، تقویت و متعادل می کند و عملکرد مانع پوست را تقویت می کند.

نام sk * p – نام اختصاری Simply be Kind to our Planet – از نسلی که برای آن ایجاد شده است ، یعنی دوجنس و نوجوان الهام گرفته شده است. این برند همچنین در حال تشکیل یک هیئت مدیره کاملاً جوانان است که فعالان جوان محیط زیست را در آن حضور خواهند داشت و از شبکه روز زمین برای آموزش تغییرات آب و هوا پشتیبانی می کند.

با کمک شبکه روز زمین ، sk * p در حال توسعه بستری برای گسترش سواد زیست محیطی و برنامه های اجتماعی جامعه به مدارس و دانشگاه ها است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>