نازک شدن مو با نام تجاری Nutrafol با استرس مقابله می کند

مکمل های تقویت کننده جدید New Stress Adaptogen MD و Hairbiotic MD پزشک منحصر به فرد هستند.

کریستین اسپوزیتو ، مدیر ویرایشگر03.15.21

Nutrafol Stress Adaptogen MD و Hairbiotic MD را رواج داده است ، که به عنوان یک سری جدید از مکمل های تقویت کننده اختصاصی پزشک ، با قدرت حرفه ای معرفی می شود که به استرس و سلامت میکروبیوم به عنوان دلایل اصلی ریزش مو اشاره می کند. این مکمل ها برای بهینه سازی مکمل های ثبت اختراع رشد مو در برند طراحی شده اند.

تقویت کننده استرس آداپتوژن MD با قدرت حرفه ای دارای ترکیبی اختصاصی در سطح پزشکی از چهار ماده گیاهی تطبیقی ​​است که به طور کلی از محور HPA پشتیبانی می کنند و استرس را به عنوان دلیل اصلی ریزش مو و ریزش بیش از حد برطرف می کنند. به گفته Nutrafol ، مواد تشکیل دهنده تقویت کننده با کاهش کورتیزول بالا و تقویت سیستم ایمنی بدن ناشی از استرس ، تعادل لازم برای حمایت از چرخه رشد مو کار می کنند.

با تاکید بر تأثیر ارتباط مستقیم بین میکروبیوم روده و سلامت کلی مو ، تقویت کننده Nutrafol Hairbiotic MD یک فرمول پروبیوتیک متمرکز بر مو است که با استفاده از مکمل های رشد مو Nutrafol برای پشتیبانی موثر از محور روده و بهبود مو طراحی شده است. جذب مواد مغذی. سویه های پروبیوتیک با استفاده از یک پروبیوتیک منحصر به فرد و 25 میلیارد CFU در هر کپسول ، در دستگاه گوارش کار می کنند تا باکتری های بد را کاهش دهند ، پوشش روده را تقویت کنند و از پوشش روده در برابر استرس اکسیداتیو ورودی محافظت کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>