میکسرهای شفت سه گانه Ross Highlights

بیا برای انواع برنامه های چسبناک نیاز به دست زدن به بهداشت و بهداشت مناسب است.

ملیسا مایسل ، دستیار ویرایشگر03.08.21

میکسرهای شفت سه گانه راس به راحتی متناسب با انواع برنامه های چسبناک چالش آور که نیاز به دست زدن به بهداشت و بهداشت دارند ، سازگار می شوند. خیس شدن و پراکندگی پودر ، کنترل دما ، امولسیون ، همگن سازی و گاززدایی در یک ظرف برای تولید کرم ، ژل و خمیرها در یک فرآیند مخلوط سازی کاملاً تکرارپذیر و تمیز انجام می شود.

VersaMix که در تصویر بالا مشاهده می شود ، دارای سطوح تماس با محصول الکتریک و منفعل شده است ، برای کار با خلا vac کامل و همچنین فشار داخلی تا 5 psig طراحی شده است تا پتوی نیتروژن را در خود جای دهد. این مدل راس دارای یک مخلوط مخلوط مهر و موم شده ASME است که با سیستم تخلیه مطابق سبک بشقاب ارائه می شود. موتورهای دارای علامت CE و پانلهای عملگر دارای درجه ATEX برای استفاده در منطقه طبقه بندی شده منطقه 1 مناسب هستند. این ویژگی ها در کل مجموعه های VersaMix از 1 تا 500 گالن وجود دارد. مدل های بزرگتر با پیکربندی مخزن ثابت نیز در دسترس هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>