میزانی محصولات جدید مو را راه اندازی می کند

میزانی ، مرجع تخصصی مراقبت از موی بافت دار ، از سه محصول جدید برای مجموعه جامعه Style Shifter رونمایی کرده است.

پیش تمیز کننده کف سر Wonder Crown Scalp ، اسپری محافظ حرارت صفحه نمایش گرما و اسپری قبل از یکپارچه سازی و بازسازی مدل Coco Dew توسط متخصصان بافت به دقت آزمایش شده است ، بنابراین متخصصان و کاربران در خانه می توانند به طور موثری از موها ، بدون توجه به سبک و تعداد آنها مراقبت کنند. بار تغییر می کند

براساس Google Analytics ، سوالات جستجو برای مدل موهای مربوط به نوارهای باریک 654٪ نسبت به سال گذشته رشد کرده است ، در حالی که سوالات جستجو در مورد نگرانی های مربوط به پوست سر 304٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است ، این نشان می دهد که زنان به طور فزاینده ای به دنبال افزایش مو هستند اما شاید در هزینه پوست سر آنها. میزانی این افراد را به عنوان شیفت شیک می شناسد ، “طبق گفته جمال ادموندز ، هنرمند اهل Mizani ،” زنانی که مدل موهایشان دائماً در اکثر موهای امروزی زندگی می کنند “.

از آنجا که تغییر مداوم ممکن است به مو آسیب برساند ، Wonder Crown ، Heat Screen و Coco Dew مهمترین نگرانی های مربوط به مو – مشکلات پوست سر ، آسیب گرما و از دست دادن رطوبت را برطرف می کنند و با ترکیبات موثر و قابل شناسایی در فرم ، فرموله می شوند.

Wonder Crown ، Heat Screen و Coco Dew این ماه در Saloncentric و برای مصرف کنندگان در Sephora و Amazon.com و Hair.com راه اندازی می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>