میبل بیوشیمی 30 سال را جشن می گیرد

در سال 1991 ، میبل بیوشیمی به عنوان یک واحد تجاری از گروه میبل در سوئیس ، توسط دکتر فرد زولی تاسیس شد. از آنجا ، در سال 1994 ، بیبوشیمی میبل با یک مولکول جدید ، “سدیم کربوکسی متیل بتا-گلوکان” وارد بازار لوازم آرایشی بین المللی شد. تیم کوچکی که با همکاری فرد زولی و فرانتس سوتر کار می کردند محصول را تولید کردند و کارخانه را برای تولید تأسیس کردند. امروزه ، CM-Glucan و خواص تقویت کننده سیستم ایمنی بدن آن ، خصوصاً در بیماری همه گیر ، همچنان مورد توجه هستند.

با این مولکول نوآورانه جدید ، بیبوشیمی میبل توانست شبکه توزیع خود را در 50 کشور جهان ایجاد کند. با این حال ، دستیابی به موفقیت جهانی در زمینه بیوشیمی میبل در سال 2008 و با راه اندازی ماده پرفروش آن PhytoCellTec Malus Domestica صورت گرفت. میبل بیوشیمی اولین شرکتی بود که سلول های بنیادی گیاهی را به بازار لوازم آرایشی عرضه می کند. با استفاده از PhytoCellTec ، در مقیاس وسیع کشت سلول های پینه از گیاهان نادر یا محافظت شده ، مانند انواع سیب “Uttwiler Spätlauber” حاصل شد. در حقیقت ، فناوری PhytoCellTec حتی در کنفرانس توسعه پایدار سازمان ملل (ریو +20) به عنوان دستیابی به موفقیت در محیط زیست شناخته شد.

“مواد بی نظیر ما از طبیعت الهام گرفته و توسط علم تحقق می یابند. مأموریت ما برای موفقیت شما نوآوری است. ” “این همان چیزی است که باعث می شود Mibelle Biochemistry در کنار فرهنگ خدمات مشتری مداری ما برجسته باشد.”

Mibelle Biochemistry با داشتن دفتر مرکزی در سوئیس و دفاتر عملیاتی در ایالات متحده و فرانسه ، طی 30 سال گذشته موقعیت خود را در صنعت لوازم آرایشی جهانی تقویت کرده است. تحت عنوان “Food and Health” ، میبل بیوشیمی چهار سال پیش نمونه دوم محصولات خود را با مواد فعال برای بازار مکمل های غذایی ایجاد کرد. این شرکت انتظار دارد طیف کمی از مواد بسیار ابتکاری آن در سالهای آینده به سرعت رشد کند.

Mibelle Biochemistry می تواند در یک سفر چشمگیر کسب انواع جوایز معتبر صنعت تأمل کند. برخی از جوایز اخیر شامل جایزه در مواد آرایشی Innovation Zone Best Ingredient Bronze Award for Alpine Rose Active و یک جایزه BSB برای IceAwake در دسته مواد اولیه نوآورانه است.

نکته مهم دیگر در مورد بیوشیمی میبل در سال 2020 بود که جایزه Frost & Sullivan را برای شرکت مواد اولیه فعال مراقبت شخصی در سال دریافت کرد. در سال 2018 ، Mibelle Biochemistry با بهترین جایزه طلای عناصر برای محصولات MossCellTec Nr جایزه نوآوری در لوازم آرایشی را دریافت کرد. 1

و دقیقاً 10 سال پس از راه اندازی مفهوم سلول های بنیادی گیاهی ، Mibelle Biochemistry اولین شرکتی بود که تولید پایدار فرهنگ خزه را به صنعت لوازم آرایشی معرفی کرد.

این شرکت اظهار داشت: “امسال ، بیبوشیمی میبل یک سالگرد مهم را جشن می گیرد و می تواند به یک سفر هیجان انگیز سی ساله در صنعت لوازم آرایشی نگاه کند.” “ما در Mibelle Biochemistry از همکاری موفق با مشتریان و توزیع کنندگان خود در سراسر جهان در این مدت بسیار افتخار می کنیم. و ما اکنون بسیار مشتاقانه منتظر ادامه این سفر جذاب هستیم که در آن می توانیم افراد مبتکر مبتنی بر شعار “با الهام از طبیعت تحقق یافته توسط علم” را به صنعت آرایشی و بهداشتی که در حال تغییر سریع است ارائه دهیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>