میبلین نیویورک گروه K-Pop را Itzy به عنوان سخنگوی جهانی نامگذاری می کند

میبلین نیویورک گروه کی پاپ Itzy را به عنوان جدیدترین سخنگوی جهانی خود معرفی کرده است.

اعضای Itzy – یجی ، لیا ، ریوژین ، چاریونگ و یونا – با علامت گذاری اولین گروه موسیقی که به این مارک امضا شده است ، به لیست استعدادهای متنوع میبلین از جمله سوپرمدلف جیجی حدید و بازیگر استورم رید می پیوندند.

ایتزی که در سال 2019 تشکیل شد ، با شکستن رکورد ها با “Dalla Dalla” ، اولین تک آهنگ پنج نفری که در رتبه 2 جدول YouTube بیلبورد و شماره 1 جدول آهنگ iTunes در دوازده منطقه به مقام دوم رسید ، به صحنه حمله کرد. ایتزی با چهار آلبوم ، یک مجموعه واقعیت ، یک تور نمایشگاهی در 11 شهر و تعداد بی شماری افتخارات زیر کمربندهایشان در عرض تنها دو سال ، همچنان به محبوبیت خود در سراسر جهان ادامه می دهد. آلبوم آینده آنها ، “حدس بزن چه کسی” ، قرار است در تاریخ 30 آوریل منتشر شود.

شعار ایتزی ، “همه در ما” ، بازتاب ارزشهای اصلی این گروه است که شامل اعتماد به نفس و عشق به خود بدون شرط است. این باورها از طریق موسیقی آنها نشأت می گیرد. هر آهنگ حامل پیامی برای جهان و طرفداران آنها است و هدف آن الهام بخشیدن روزانه از مردم است. طبق این مارک ، روحیه و پلت فرم مثبت Itzy با ارزش های اعتماد به نفس ، توانمندی و فراگیری نام تجاری Maybelline همگام می شود.

تریشا آیاگاری ، رئیس برند جهانی ، میبلین نیویورک ، گفت: “من شاهد ظهور الهام بخش Itzy بوده ام و به این فکر افتادم که آنها چه به عنوان یک گروه و چه به صورت فردی پویا هستند.” “Itzy قهرمانان عشق به خود ، فردیت و ابراز وجود برای هواداران و جامعه جهانی خود است. انرژی آنها قدرتمند است و من از آوردن این صداها به میبلین بسیار هیجان زده هستم!”

ایتزی اظهار داشت: “ما همیشه مارک Maybelline را تحسین کرده ایم و بسیار هیجان زده ایم که می توانیم خلاقیت ، مثبت و انرژی خود را به جامعه جهانی آنها کمک کنیم.” “این فرصتی عظیم است که می توان طرفهای جدیدی از طرف خود را به طرفداران خود آورد و به جهانیان یادآوری کرد که اعتماد به نفس و جسارت در همه ما وجود دارد.”

ایتزی در بهار امسال در کمپین های Maybelline Hypersharp Liner ، Ultimatte Lipstick و SuperStay Foundations در آسیا حضور خواهد یافت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>